Neler Yeni

İşlemciyi söküp taktıktan sonra klavyem çalışmıyor?

Erol Aksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Erol Aksu
Herkese merhaba. Az önce bilgisayarımı temizlemek için açtım. İşlemci ve ramleri söküp taktım. Bilgisayar çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ama bilgisayarı prizden kapatıp açtığınızda başlatırken bir ekran gelir ya o ekran geliyor ama windowsu normal olarak başlat seçeneğini seçemiyorum çünkü klavyemde ışık var ama tuşlara basınca çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
klavyenin ömrü biymiş olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çiftçi
Gerçekten çok garip bir sorun hiç bir fikrim yok sana kolay gelsin hayırlı bayramlar

Erol Aksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Erol Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bida sök tak. Türk taktiği.

Erol Aksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Erol Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Herkese merhaba. Az önce bilgisayarımı temizlemek için açtım. İşlemci ve ramleri söküp taktım. Bilgisayar çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ama bilgisayarı prizden kapatıp açtığınızda başlatırken bir ekran gelir ya o ekran geliyor ama windowsu normal olarak başlat seçeneğini seçemiyorum çünkü klavyemde ışık var ama tuşlara basınca çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?
Kanka geleneksel yaygınlaşmıl türk taktigi var 3 tokat at istersen ama deneme bence neyse başka pc ye tak klavyeyi çalışırsa bilgisayarcıya götür

Top Bottom