Neler Yeni

İtopya'nın bitmek bilmeyen sıkıntıları >:(

Swarthy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Ceyran
Arkadaşlar saat 02.03 şu anda daha 02.05 saat önce TEKNOQUEEN isimli sistem 5100TL idi, şimdi neden 5800TL anlamıyorum yani bunu yapmanızı gerektiren şey ne? Daha önceden de düşüktü yükseldi, 2 günlük düşürüyorlar sonra hep yüksek. Anlamıyorum gerçekten İtopya'yı anlamıyorum. Bu youtuber ve yayıncılar olmasa nasıl ayakta kalırlar bilmiyorum.

Swarthy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar 10 krş artınca 700 lira zam yaptılar. Dolar 40 Krş düştü o günden hiç bir ucuzlama yok yersen fırsatcılar :D
Ya dostum o doların 10 kuruş artması Türk Lirasından kaynaklı değil. Doların değerinin artmasından dolayı yani TL birkaç gündür küçük bir düşüşte ve sabit arasında gidip geliyor. Anlamıyorum dertleri ne.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Geçen haftalarda İtopya CEO'su bir ropörtaj vermişti ;
" Dolar kurundaki artışa karşı tüm fiyatları düşürmeye çalışıyoruz " şeklinde. Fakat dolar düştüğünde fiyatlarını yükseltmelerini beklemiyorduk. Adamlar tam zıttını yapıyorlar 😂

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Stok bitmiş olabilir.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
arkadaşlar dolar kuru değişiklik gösterirse fiyatları değiştirmeniz lazım yoksa kar edemezsiniz kendi işyerimizden biliyorum

Swarthy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar dolar kuru değişiklik gösterirse fiyatları değiştirmeniz lazım yoksa kar edemezsiniz kendi işyerimizden biliyorum
Kardeşimmm dolar düşüyor yükselmiyor, farkında mısın acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok bitmiş olabilir.
Ellerinde kalan son stokları diye düşünerek kendimi avutuyorum. Çünkü başka sisteme aynısı olunca ilk fiyatı yükselttiler sonra stokta yok yaptılar sonra eski fiyata çektiler.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Kardeşimmm dolar düşüyor yükselmiyor, farkında mısın acaba?

Ellerinde kalan son stokları diye düşünerek kendimi avutuyorum. Çünkü başka sisteme aynısı olunca ilk fiyatı yükselttiler sonra stokta yok yaptılar sonra eski fiyata çektiler.
fiyatı aşağı da çekebilir illa yükseltir demedim dostum o firmayla alakalı bir durum ozaman

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Stoklarla alakalıdır muhtemelen.

( Başlığın tamamı capslockla yazılamaz, sağ üstteki 3 noktaya basarak düzenleyiniz)

Swarthy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Ceyran
Stoklarla alakalıdır muhtemelen.

( Başlığın tamamı capslockla yazılamaz, sağ üstteki 3 noktaya basarak düzenleyiniz)
Bilmiyodum uyardığınız için teşekkürler

COREXAR

80+ Silver
Arkadaşlar saat 02.03 şu anda daha 02.05 saat önce TEKNOQUEEN isimli sistem 5100TL idi, şimdi neden 5800TL anlamıyorum yani bunu yapmanızı gerektiren şey ne? Daha önceden de düşüktü yükseldi, 2 günlük düşürüyorlar sonra hep yüksek. Anlamıyorum gerçekten İtopya'yı anlamıyorum. Bu youtuber ve yayıncılar olmasa nasıl ayakta kalırlar bilmiyorum.

Sera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sefa
İtopyada çok sıkıntı var 4300 - 5000 lik sistem başka yerde daha ucuz bazı sistemlerin bailıklarında ekran kartı var yazıyor ama seçeneklerde seçilmemiş kasanın stok fanlarını göndermiyorlar bazen

Dolar düşükken tüm parçaları stokluyorlar ama yükselince zararları yok sadece daha çok kaar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,776
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom