Neler Yeni

E5300 İşlemciye alınabilecek ekran kartı

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Anakart
Asus p5kpl am-se
İşlemci
İntel dual core e5300 2.60 ghz stock fan
Ram
2 gb 800 mhz
Psu
Pro2000 (400 watt)

400 TL bütçem var ve ekran kartı almak istiyorum eski oyunları oynayacağım ona göre ekran kartı önerirseniz sevinirim 400 tlnin üstüne çıkamam ve vatandan alabilirim sadece ona göre önerirseniz sevinirim :)

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Selim
Darboğaz yapmıyan bir şey istiyorum ona göre önerirsen sevinirim gideceğim mağazada gt 710 un 2 gb sürümüde var 400 tlyeni onumu alsam diye düşünüyorum
Yani şimdi sistemin çok eski öyle çok bir şey beklemeni istemiyorum hayal kırıklığı olmasın.Ondan ziyade birbirlerini idare ederler sıkıntı çıkarmazlar sana dostum.

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani şimdi sistemin çok eski öyle çok bir şey beklemeni istemiyorum hayal kırıklığı olmasın.Ondan ziyade birbirlerini idare ederler sıkıntı çıkarmazlar sana dostum.
İmkanım olsa yeni pc almak isterdim ama zaten öyle anlı şanlı oyunlar oynamayacağım far cry 3 csgo lol minecraft call of duty black ops 2 felan yani sistemimi elime fırsat geçtikçe upgrade edicem yavaş yavaş

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bayağı bi kişiye sordum ve işlemcime darboğaz yapar diyorlar bilemiyorum almalı mıyım ?
Evet yapacaktır ancak ikinci elden E8400 alıp darboğazı tamamen bitirebilirsin. İşlemci 30 TL.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Selim
İmkanım olsa yeni PC almak isterdim ama zaten öyle anlı şanlı oyunlar oynamayacağım far cry 3 csgo lol minecraft call of duty black ops 2 felan yani sistemimi elime fırsat geçtikçe upgrade edicem yavaş yavaş
Eğer kırıcı konuştuysam özür dilerim kimseyi bütçesine göre yargılayamam ne haddime kimse yargılayamaz demek istediğim o değildi bende bir zamanlar böyle sistemler kullanıyordum kim kullanmıyordu ki.Eğer 1 2 yıl içinde yükseltme yapıcaksan hiç ekran kartı almanı tavsiye etmem çünkü gereksiz masraf olacaktır.Paranı köşeye atıp biriktirip daha güzel f/p bir sistem toplayabiliriz.

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Evet yapacaktır ancak ikinci elden E8400 alıp darboğazı tamamen bitirebilirsin. İşlemci 30 TL.
o zaman bizimkilerle konuşup e nazından hiç yoktansa bi destek çıklarını istersem belki yardımcı olurlar teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kırıcı konuştuysam özür dilerim kimseyi bütçesine göre yargılayamam ne haddime kimse yargılayamaz demek istediğim o değildi bende bir zamanlar böyle sistemler kullanıyordum kim kullanmıyordu ki.Eğer 1 2 yıl içinde yükseltme yapıcaksan hiç ekran kartı almanı tavsiye etmem çünkü gereksiz masraf olacaktır.Paranı köşeye atıp biriktirip daha güzel f/p bir sistem toplayabiliriz.
Zaten bu sistemi yavaş yavaş upgrade edicem zaten 16 yaşındayım 17-18 yaşıma gelince çalışıp direk pc almayı planlıyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
o zaman bizimkilerle konuşup e nazından hiç yoktansa bi destek çıklarını istersem belki yardımcı olurlar teşekkür ederim :)
Ekran kartını ikinci elde 200 TL'ye bulabilirsin, o kartı sıfır alıp paranı çöpe atma. En fazla 200 eder bu kart.

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Ekran kartını ikinci elde 200 TL'ye bulabilirsin, o kartı sıfır alıp paranı çöpe atma. En fazla 200 eder bu kart.
Kayseride yaşıyorum en az 300 TL'ye bulabilirim o zor işte burdaki herkes ne kadar para kazansak kar diye yaşıyor işte :d o yüzden alacağım şeyler burda biraz daha pahalı oluyo 2 inci elle sıfır arasında en fazla 100 TL yada 30 TL gibi fark oluyo :D

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Kayseride yaşıyorum en az 300 TL'ye bulabilirim o zor işte burdaki herkes ne kadar para kazansak kar diye yaşıyor işte :d o yüzden alacağım şeyler burda biraz daha pahalı oluyo 2 inci elle sıfır arasında en fazla 100 TL yada 30 TL gibi fark oluyo :D
Şehir dışından alamaz mısın ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,848
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom