Neler Yeni

msi gl65 leopard 10ser-085xtr Laptop HDD yuvası var mı?

Corcili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Emre Aydınlı
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz günlerde girdik yine bi bataklığa aldık bir şeyler ama 256gb nvme ssd bulunduran bi pc aldım x firmasında indirime girmişti. Ekstra olarak hdd slotu var mı bilmiyorum pek bi bilgim yok. Msi destek hattına mail attmama rağmen geri dönüt yapmadılar henüz. Varsa eğer hdd yuvasına ssd takabilir miyim? Evetse hangi ssd'yi önerirsiniz.
Teşekkürler.😅

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz günlerde girdik yine bi bataklığa aldık bir şeyler ama 256gb nvme SSD bulunduran bi PC aldım x firmasında indirime girmişti. Ekstra olarak HDD slotu var mı bilmiyorum pek bi bilgim yok. MSI destek hattına mail attmama rağmen geri dönüt yapmadılar henüz. Varsa eğer HDD yuvasına SSD takabilir miyim? Evetse hangi SSD'yi önerirsiniz.
Teşekkürler.😅
Var mı bilmiyorum ama HDD yuvasını SSD yuvasına dönüştüren dönüştürücüler var.yani varsa takabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 adet bellek slotu var. 1 tanesini kendisi kullanıyor diğeri boş.

Corcili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Emre Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var mı bilmiyorum ama HDD yuvasını SSD yuvasına dönüştüren dönüştürücüler var.yani varsa takabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 adet bellek slotu var. 1 tanesini kendisi kullanıyor diğeri boş.
Yani 2.5'' bi ssd taksam problem olmaz. Aslında bütcem var nvme takmak isterdim yine ama öyle bi port var mı bilmiyorum. Bir de bu bilgiye nerden ulaştığınızı sorabilir miyim ?

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Yani 2.5'' bi SSD taksam problem olmaz. Aslında bütcem var nvme takmak isterdim yine ama öyle bi port var mı bilmiyorum. Bir de bu bilgiye nerden ulaştığınızı sorabilir miyim ?
Ürünü satan yerlerin ürün özelliklerine 2 disk yuvası var demesi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,529
Üyeler
140,214
Son üye
kinder
Top Bottom