Neler Yeni

AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS vs VG249Q 23.8" 144Hz 1ms FreeSync Full HD IPS

Sizce hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    11
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Doğramacılar
Lenovo Legion Y520 i7 7700 HQ GTX 1060 Max Q-Design laptopa sahibim. Monitör ile laptop bağlantısını Mini Displayport to Displayport Kablo ile yapacağım. Monitör için dikkat ettiğim özellikler: 144 hz, 1 ms, IPS panel, kronik sorun olmaması, Freesync özelliği, G-Sync özelliği( AOC monitörde var diye geçmemesine rağmen uyumlu olarak gördüm, Asus monitörü araştırırken göremedim.), malzeme kalitesi, monitörün hareket kabiliyeti, monitörün sarsılma düzeyi, fiyat ve garanti koşulları.
Ürünlerin fiyatları arasında bugün (26.05.2020) yaklaşık 150 TL fark var.
1 Haziran'da Mediamarkt ve Vatan mağazaları açılacak ve açılmasıyla birlikte mağazalarda tüketim teşvik olması için kampanyalar olacağını düşünüyorum. Mayıs-Haziran ayları içerisinde almayı planlıyorum (fiyatların düşmesini bekliyorum).
Sizce bu iki monitör arasından hangi ürünü almalıyım? Bu ikisini de önerme iseniz, aynı segmentte hangi monitörü almamı önerirsiniz?
Alacağım monitör G-Sync destekli olursa laptopta monitör için G-Sync desteğini açabilir miyim?

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Laptopun ekranı kaç Hzse o kadar görüntü alırsın, dikkat et, boşa para verme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Doğramacılar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop 60 hz fakat laptop kullanıpta aldıkları monitör 144 hz olup 144 hz kullananlar var. DP kullanacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Doğramacılar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tasarım, oyun, video, film, müzik, ders vb. için kullanıyorum. Renkleri sizce hangisi daha iyi gösterir.

Baltatk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Dönmez
Merhabalar dostum aynı laptopa sahibiz bende monitör alıcam memnun musun performansından vb bir sıkıntı yaşadın mı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,784
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom