Neler Yeni

Merhaba arkadaşlar ben bu hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ayrancı
Merhaba arkadaşlar ben bi hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bildiğim kadarıyla serin çalışmaz ama sıkıntı çıkartacağını da sanmıyorum.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,659
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı birde biraz ekg biliom
soruyu başlığa yazmasaydın keşke ve mech ısınıyor ama hangi sistemi alacan?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Merhaba arkadaşlar ben bi hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?
Mech gp modelinin soğutması yenilendiğinden daha az ısınmakta diye biliyorum.Ayrıca kart çok serin olmasa da üzmez diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hüseyin
5700 mech yerine 5600xt seçilebilir mi bilmiyorum ben olsam düşünürdüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
Kimisi çok memnun kimisi ise nvidia almadığına pişman.Radeon tabanlı bir kart kullanacaksan kasanın mesh olmasına ve içindeki hava slikülasyonuna önem vermen gerek.(Kasa tabanına 2 tane yeterli rpm'de fan)Msi mecburi değilse Sapphire marka kartlara bakmanı öneririm.Amd'nin en güçlü kanadıdır ve pişman etmez.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,659
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı birde biraz ekg biliom

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Kimisi çok memnun kimisi ise Nvidia almadığına pişman.Radeon tabanlı bir kart kullanacaksan kasanın mesh olmasına ve içindeki hava slikülasyonuna önem vermen gerek.(Kasa tabanına 2 tane yeterli rpm'de fan)MSI mecburi değilse Sapphire marka kartlara bakmanı öneririm.AMD'nin en güçlü kanadıdır ve pişman etmez.

Ehehehe Sapphire e iyi diyor ehehehehe, daha kaç kez açıkliyicam ben bunu. Sapphire sadece ucuz olduğundan tercih edinlen ucuz olmasından dolayıda kalitesi düşük kompanentler kullanılan bir marka. AMD nin en iyi markasıymış heh! AMD nin adını lekelemiş marka resmen, sorunlardan sorun beğendirir adama Sapphire, ne verim abime Mavi Ekran ? Siyah Ekran ? Zora gelince sapıtmak ? daha bir sürü çeşit arızası var heleki mosfetlerinden hiç bahsetmiyorum. Sanırım bunla ilgili de bir konu açmak lazım @intel pentium :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ayrancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
soruyu başlığa yazmasaydın keşke ve mech ısınıyor ama hangi sistemi alacan?
Webtekno yeni sistem çıkardı ya o sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mech gp modelinin soğutması yenilendiğinden daha az ısınmakta diye biliyorum.Ayrıca kart çok serin olmasa da üzmez diye düşünüyorum.
Webtekno sistemini Alaçam yeni çıkan

Ehehehe Sapphire e iyi diyor ehehehehe, daha kaç kez açıkliyicam ben bunu. Sapphire sadece ucuz olduğundan tercih edinlen ucuz olmasından dolayıda kalitesi düşük kompanentler kullanılan bir marka. AMD nin en iyi markasıymış heh! AMD nin adını lekelemiş marka resmen, sorunlardan sorun beğendirir adama Sapphire, ne verim abime Mavi Ekran ? Siyah Ekran ? Zora gelince sapıtmak ? daha bir sürü çeşit arızası var heleki mosfetlerinden hiç bahsetmiyorum. Sanırım bunla ilgili de bir konu açmak lazım @Intel pentium :D.
Ben webtekno nün yeni sistemini Alaçam o ekran kartı sorun çıkarır mı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Webtekno yeni sistem çıkardı ya o sistem

Webtekno sistemini Alaçam yeni çıkan

Ben webtekno nün yeni sistemini Alaçam o ekran kartı sorun çıkarır mı?

Sapphire den uzak dur ve eski Asus TUF serisi modellerden de uzak dur onun dışındakilere bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ayrancı
Sapphire den uzak dur ve eski Asus TUF serisi modellerden de uzak dur onun dışındakilere bakabilirsin.
Ben bunu almayı düşünüyorum işlemciyi ryzen 5 3600 yapıp bu ısınır mı? Sistem iyi mi??

Ekler

• Screenshot_2020-05-26-15-37-28-491_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-26-15-37-28-491_com.android.chrome.jpg
    491 KB · Hit: 42

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
Ehehehe Sapphire e iyi diyor ehehehehe, daha kaç kez açıkliyicam ben bunu. Sapphire sadece ucuz olduğundan tercih edinlen ucuz olmasından dolayıda kalitesi düşük kompanentler kullanılan bir marka. AMD nin en iyi markasıymış heh! AMD nin adını lekelemiş marka resmen, sorunlardan sorun beğendirir adama Sapphire, ne verim abime Mavi Ekran ? Siyah Ekran ? Zora gelince sapıtmak ? daha bir sürü çeşit arızası var heleki mosfetlerinden hiç bahsetmiyorum. Sanırım bunla ilgili de bir konu açmak lazım @Intel pentium :D.
Bütün amd tabanlı kartların genelde yazılan sorunlarını ardı ardına sıralamana gerek yok.Bunlar bilinen şeyler.Sapphire'in sadece amd tabanlı kart ürettiğini ve bu konuda gayet iyi şeyler yaptığınıda unutmamak gerek.(Rx590 Nitro+SE gibi)Kartların hepsi parası olana hitap ederse bu işin bir anlamı yok.Parası olan asus evga msi alır.Olmayan sapphire xfx gibi markalarla devam eder.Her bütçeyi düşünmek gerek.Ayrıca birine hitap ederken de "ehehehheheheu"gibi 17 yaş tribine girmene gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,731
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom