Neler Yeni

900 TL'ye Kadar Kulaklık önerisi

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Dostlar selam Hp Omen MindFrame Kulaklığını 670tl gibi bir fiyata buldum soğutmalı falan uygun gözüktü gözüme.Mikrofonu ve sesi güzel olmalı müzik dinlerken sırıtmamalı ama incelemesi yok bu kulaklıgın.O biraz sıkıntı kullananınız bileniniz varsa yazarsa çok güzel olur.Onun dışında bu fiyat bandında hatta 700-900 geçmeyecek güzel bir kulaklık önerirseniz süper olur mikrofon çok önemli benim için.Aynı zaman müzik de de yetersiz kalmamalı.Teşekkürler bu arada cloud2 nasıldır?

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY

T.P.G.

80+ Titanium
Şu konuma bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu konuma bakabilirsin.

Dostum baktım mh650 mici cok başarılı.Ama önerdigin kulaklıkların hepsi cok başarılı.Sen ne önerirsin kankam mic iyi olmalı,ses cok iyi kasmalıyım,müzikte yeterli olmalı hani bunların hepsinin oldugu fiyatınında cok ucuk olmadıgı bir kulaklık lazım :(

T.P.G.

80+ Titanium
Dostum baktım mh650 mici cok başarılı.Ama önerdigin kulaklıkların hepsi cok başarılı.Sen ne önerirsin kankam mic iyi olmalı,ses cok iyi kasmalıyım,müzikte yeterli olmalı hani bunların hepsinin oldugu fiyatınında cok ucuk olmadıgı bir kulaklık lazım :(
Aslında aralarından san mic en iyi hangisi geldiyse. Deneyimli biri değilsen ses kasma konusunda aralarında cok fark hissetmezsin hepsi çok kaliteli. Kısacası hangisi içine sinerse senin için :). Ben Cloud Alpha ya da MH752 derim ama eger mici çok hoşuna gittiyse MH650 alman daha iyi olur içine sinmeyen bir urün almanı istemem :).

Hmm fark ettim B350M-A ALC887 kullanıyor ses kartlı bir model almalisın. MH650 öneriyorum o zaman. Hayirlı olsun :).

Yalnız MH650 kullanmadım bunu söyleyeyim. Ama MH752 kullanmıştım bir arkadaşım kullanıyordu galiba MH650 (oyun içi tanışmıştım) bir yazayım bakalım döneceğim sana tekrardan :).

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Aslında aralarından san mic en iyi hangisi geldiyse. Deneyimli biri değilsen ses kasma konusunda aralarında cok fark hissetmezsin hepsi çok kaliteli. Kısacası hangisi içine sinerse senin için :). Ben Cloud Alpha ya da
MH752 derim ama eger mici çok hoşuna gittiyse MH650 alman daha iyi olur içine
sinmeyen bir urün almanı istemem :).
İlgin için çok teşekkür ederim öncelikle.

Hmm fark ettim B350M-A ALC887 kullanıyor ses kartlı bir model almalisın. MH650 öneriyorum o zaman. Hayirlı olsun :).

Yalnız MH650 kullanmadım bunu söyleyeyim. Ama MH752 kullanmıştım bir arkadaşım kullanıyordu galiba MH650 (oyun içi tanışmıştım) bir yazayım bakalım döneceğim sana tekrardan :).
İlgin için çok teşekkür ederim kankam çok teşekkür ederim.Ses kasımı nasıl,müzik falan sorarsan cok sevinirim kankam.

T.P.G.

80+ Titanium
Şöyle dedi dostum.

Ses kasma konusunda kesinlikle mükemmel ama 7.1 kullanmıyorum bence çok gereksiz. Müzik olarak bu paraya olan bir müzik kulakliğı kadar değil ama güzel. Rahat dedi ve en önemlisi mic harbiden güzel :).
İlgin için çok teşekkür ederim kankam çok teşekkür ederim.Ses kasımı nasıl,müzik falan sorarsan cok sevinirim kankam.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Şöyle dedi dostum.

Ses kasma konusunda kesinlikle mükemmel ama 7.1 kullanmıyorum bence çok gereksiz. Müzik olarak bu paraya olan bir müzik kulakliğı kadar değil ama güzel. Rahat dedi
ve en önemlisi mic harbiden güzel :).
Sağol kankam yordum seni teşekkür ederim tekrardan.Alıyorum o zaman :)

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Mustafa
Dostlar selam Hp Omen MindFrame Kulaklığını 670tl gibi bir fiyata buldum soğutmalı falan uygun gözüktü gözüme.Mikrofonu ve sesi güzel olmalı müzik dinlerken sırıtmamalı ama incelemesi yok bu kulaklıgın.O biraz sıkıntı kullananınız bileniniz varsa yazarsa çok güzel olur.Onun dışında bu fiyat bandında hatta 700-900 geçmeyecek güzel bir kulaklık önerirseniz süper olur mikrofon çok önemli benim için.Aynı zaman müzik de de yetersiz kalmamalı.Teşekkürler bu arada cloud2 nasıldır?

cloud 2 hem yüksek sesli hemde kaliteli bir kulaklık ayrıca sesini direk bu kulaklığın mikrofonundan veren yayıncılarda var kimseyi üzmez bu kulaklık

T.P.G.

80+ Titanium
Hocam mh752 sağlamlık olarak falan nasıldır? Uzun süre götürür mü? Bi de hs 60 pro ile bi kıyaslama yapıcak olursan ne dersin?
Malzemeei sağlam geldi ağırlığı falan yerinde ne fazla ne az tam olmuş diyebilirim. HS60 PRO henüz deneyimleyemedim o yüzden HS50 Pro ile karşılaştırayım çünkü ses kartı farkı var sadece. Rahatlık olarak MH752 acık ara önde diyebilirim kafa bandı kısmında çok fark ediyor. Ses kasma konusunda 7.1 zaten gereksiz bir özellik 7.1 açmadığım için nasıldır diye söyleyemeyeceğim. Ses kasmada MH752 ile HS50 Pro arasında fark var ama aradaki fiyat farkına deger mi bilemem yine de MH752 rahatlığı ve tasarımı olarak çok daha önde diyebilirim. Ses kasma konusunda farklar profesyonel değilseniz bu iki kulaklık arasında önemli değil bence. Seçim sizin :).

Yalnız HS50 Pro da gayet rahatti ama MH752 daha rahat geldi bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,729
Üyeler
138,396
Son üye
borann20
Top Bottom