Neler Yeni

Adsl modemini bilgisayara telefonsuz nasıl bağlarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serhat KUMEK
Merhaba arkadaşlar elimde bir tane adsl modem var Türk Telekoma ait ben online oyun oynuyorum normalde uzaktan bağlantı ile weireless kullanıyorum ama lolde pek tatmin edici olmuyor bu nedenle bilgisayara bağlamak istiyorum modemi bunun için gerekli olan şeyler nelerdir ethernet kablosu şart onu biliyorum onun dışında ev telefonuna gerek var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Adem
Merhaba arkadaşlar elimde bir tane adsl modem var Türk Telekoma ait ben online oyun oynuyorum normalde uzaktan bağlantı ile weireless kullanıyorum ama lolde pek tatmin edici olmuyor bu nedenle bilgisayara bağlamak istiyorum modemi bunun için gerekli olan şeyler nelerdir ethernet kablosu şart onu biliyorum onun dışında ev telefonuna gerek var mı yardımcı olursanız sevinirim.
Ev telefonu ile ne alakası var onu anlayamadım ?
Sadece ethernet kablosu almanız yeterli olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serhat KUMEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ev telefonu ile ne alakası var onu anlayamadım ?
Sadece ethernet kablosu almanız yeterli olacaktır.
Reis modemi bilgisayara bağlamak için sadece ethernet mi lazım bazıları diyor ki telefon olmadan bağlanması imkansız öyle bir durum varmı yokmu onu öğrenmek istedim sadece

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sadece Ethernet Kablosuna ihtiyacınız var. Ethernet kablosunu bilgisayarın internet girişine yerleştireceksiniz.
1590672192879.png

Top Bottom