Neler Yeni

İşlemci Yatağına Toz Girdi

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
Selamun Aleyküm.
Arkadaşlar İşlemciyi Çıkardım baya tozlanmıştı tam temizleyeyim derken İşlemci yatağına toz Girdi . Ne yaptıysam Çıkaramadım . Sistemi Açtım Hele Şükür Çalıştı . Fakat İşlemcim 65 Dereceden fazla Olmazken Şuan 80 i buluyor ne yapabilirim Bilmiyorum . Şimdiden Teşekkürler

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum işlemci tozlanır mı, neden çıkartıyorsun ki işlemciyi? Soğutucuyu çıkartırsın onu anlarım işlemciyi niye çıkartıyorsun? Kompresör veya fön makinesinin soğuk modunda sokete hava uygulayabilirsin ancak hiçbir farkın olacağını düşünmüyorum. İşlemcinin soketine toz girmesi sıcaklığı yükseltmez, en azından ben böyle düşünüyorum.

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uyguladım fakat çıkmadı :(

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Dostum işlemci tozlanır mı, neden çıkartıyorsun ki işlemciyi? Soğutucuyu çıkartırsın onu anlarım işlemciyi niye çıkartıyorsun? Kompresör veya fön makinesinin soğuk modunda sokete hava uygulayabilirsin ancak hiçbir farkın olacağını düşünmüyorum. İşlemcinin soketine toz girmesi sıcaklığı yükseltmez, en azından ben böyle düşünüyorum.
Bende aynı fikirdeyim Hocam , makyaj temizleme fırçaları var çok yumuşak bir fırçadır , onunla temizlemeyi deneyebilirsin

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Termal macun kalitesiz olabilir veya güzel sürememiş olabilirsin.

Deeplack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali Sayar
Selamun Aleyküm.
Arkadaşlar İşlemciyi Çıkardım baya tozlanmıştı tam temizleyeyim derken İşlemci yatağına toz Girdi . Ne yaptıysam Çıkaramadım . Sistemi Açtım Hele Şükür Çalıştı . Fakat İşlemcim 65 Dereceden fazla Olmazken Şuan 80 i buluyor ne yapabilirim Bilmiyorum . Şimdiden Teşekkürler
Fotoğraf atma şansınız var mı?

Top Bottom