Neler Yeni

Öneri 300₺ Bandında Kulaklık Önerisi

TheEco

80+
Arkadaşlar selam başlıkta da görüldüğü üzere maks. 300₺ bandında eğer mümkünse kablosu üzerinden mikrofonu kapamak için kontrolcüsü bulunan bir kulaklık önerebilir misiniz? PS4 için kullanacağım ve konuşmadığım zamanlarda mikrofonu kapatmak istiyorum .

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Rampage drop plus kablonun değil kulaklığın üzerinde ses açma kısma tekerleği mikrofon kapatma tuşu var tüm platformlara uyumlu mikrofon çıkarılıp takılıyor 357 TL n11'de

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Toprak Hakalmaz
Corsair Hs 35 indirimde 295₺'ye düşmüştü, hem PS4 uyumlu hem mikrofonu çıkıyor ve kulakta kötü durmuyor, hemde arkasındaki tuşlar sayesinde mikrofonu ve ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz 😇

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Corsair HS35 öneririm, o fiyata alabileceğin en iyi kulaklık.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu

TheEco

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage drop plus kablonun değil kulaklığın üzerinde ses açma kısma tekerleği mikrofon kapatma tuşu var tüm platformlara uyumlu mikrofon çıkarılıp takılıyor 357 TL n11'de
Corsair Hs 35 indirimde 295₺'ye düşmüştü, hem PS4 uyumlu hem mikrofonu çıkıyor ve kulakta kötü durmuyor, hemde arkasındaki tuşlar sayesinde mikrofonu ve ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz 😇
İki kulaklığında PS4 'de mikrofonunu kapatıp açabileceğimden emin misiniz? Teşekkürler yorumlarınız için :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Toprak Hakalmaz
İki kulaklığında PS4 'de mikrofonunu kapatıp açabileceğimden emin misiniz? Teşekkürler yorumlarınız için :)
Evet ben kendim kullanıyorum, kulaklık üzerinde bi tuş var, ona basınca mikrofon kapanıyor. Yazdıklarım doğrudur 😊

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Eminiz iki kulaklık da pişman etmez diye düşünüyorum ama bence drop plus daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Toprak Hakalmaz
Ayrıca Rampage önermem, kulak ağrıtıyor ve Corsair kadar kaliteli değil. Ayrıca sana önerdiğim kulaklığın pedleri deri olmadığı için şahsen çok daha rahat oluyor 😺

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Drop plus kullanan gördüklerim 6 7 saat kullanıp en ufak ağrı yapmadığını söylüyor. Ayrıca hafızalı ped var daha rahat ve yalıtımlı oluyor. Ben de drop plus aldım şu an kargoda

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Toprak Hakalmaz
Peki uzun kullanımda rahatsızlık veriyor mu uzun süre oyun oynuyorum da ben bazen 6-7 saat civarı da olabiliyor?
Emin ol Hs35 çok rahat ama kafanız normale göre büyükse sorun yaşayabilirsiniz çünkü rampage kadar esnek değil .Ayrıca Rampage önermem, kulak ağrıtıyor ve Corsair kadar kaliteli değil. Ayrıca sana önerdiğim kulaklığın pedleri deri olmadığı için şahsen çok daha rahat oluyor 😺
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drop plus kullanan gördüklerim 6 7 saat kullanıp en ufak ağrı yapmadığını söylüyor. Ayrıca hafızalı ped var daha rahat ve yalıtımlı oluyor. Ben de drop plus aldım şu an kargoda
Sizin söylediğiniz kulaklık nasıl bilmiyorum ama bundan önce 350₺-400₺ bandında 2 yıl snrw1 kullandım , hiç memnun değildim.

TheEco

80+
Bir kaç yorumunu okudum kulaklıkla alakalı kulak pedlerinin uzun kullanımda ağırttığını söylediler birde sanki Corsair'n kafa bandı daha iyi gibi ? Dediğim gibi uzun süreli kullanımda ağrı yapmayacak birde mikrofonu kapatabildiğim bir kulaklık lazım 2 sini de araştıracağım teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,939
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom