Neler Yeni

monitör de curved mı düz mü

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
arkadaşlar monitör alacağım ve düz mü curved mı arada
oynadığım oyunlar: cs go, PUBG, lol, gta 5, valorant , film de izliyorum bir de twich ve youtube
(daha hikayeli oyunlar da var yani anlayacağınız neredeyse tüm oyun tipleri rekabetçi hikayeli dizi film neredeyse her şey ama rekabetçi oyunlarda oynadığım için rada kladım acaba curved fps oyunlarında nasıl oluyor yazar mısın

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Hangisi hosuna gidiyorsa onu al kendi zevkine bagli bir durun

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Düz tercih ederim, curved CS:GO gibi oyunlarda iyi değil.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Özellikle rekabetçi oyunlarda flat ekran daha iyi oluyor. @Yasin Çelik hocamda curved vardı sanırım o iyi bilir.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Kişisel tercihtir. Ben Curved tercih ederdim, başkası rahatsız olabilir ya da rahat edemeyebilir.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Curved alacaksanız VA panel olur büyük ihtimalle tavsiye etmem. Hatta 27"den büyük değilse curved asla tavsiye etmem. Ben 24" curved'dan memnun değilim. Olmasa daha iyi olurmuş.

Flat alın. Hem IPS panel oluyor hem de Curved monitörlerin kaderi olan ışık sızması olmuyor.

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Curved alacaksanız VA panel olur büyük ihtimalle tavsiye etmem. Hatta 27"den büyük değilse curved asla tavsiye etmem. Ben 24" curved'dan memnun değilim. Olmasa daha iyi olurmuş.

Flat alın. Hem IPS panel oluyor hem de Curved monitörlerin kaderi olan ışık sızması olmuyor.
şunu düşünüyordum hem ips hem tuf modelleri malzeme kalitesi olarak gerçekten iyi bence

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
24 inc monitorler genelde fps oyunları içindir fps oyunlarında profesyonel oyunculara bakarsanda curved kullanmazlar ips panel düz bir monitor alabilirsin eğer fps oynuyorsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu düşünüyordum hem ips hem tuf modelleri malzeme kalitesi olarak gerçekten iyi bence
bende bunu alıcam gerçekten kaliteli bir monitor tavsiye ederim

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
24 inc monitorler genelde fps oyunları içindir fps oyunlarında profesyonel oyunculara bakarsanda curved kullanmazlar ips panel düz bir monitor alabilirsin eğer fps oynuyorsan

bende bunu alıcam gerçekten kaliteli bir monitor tavsiye ederim
sen ne oynuyorsun

hocam aoc nin 24gu2 vardı galiba o nasıldır tasarımı fena durmuyor ya da onun yerine msi mı alayım
gerçekten monitörde baya seçenek var arada kalıyor insan

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
hocam aoc nin 24gu2 vardı galiba o nasıldır tasarımı fena durmuyor ya da onun yerine MSI mı alayım
gerçekten monitörde baya seçenek var arada kalıyor insan
24G2U tavsiye ederim hocam. Çok güzel bir monitör.

Top Bottom