Neler Yeni

İtopya kargo teslimatı

Sphellex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Onur Kaan
Arkadaşlar ilk defa online bir site üzerinden yüksek ücretli bir alışveriş yapacağım (İtopya üzerinden). Daha önce sistem alanlar oldu mu ? ürünüm kargoda hasar görür mü ? Ve bunun gibi aklımda birkaç tane şüphe var da. Eğer daha önce alışveriş yapan biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Ürünün kargoda hasar görmez, içiniz rahat olsun.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
UPS kargo ile gönderiyorlar. Hasar görmez. (Dünyanın sayılı hatta en iyi denebilecek kargo şirketidir.)

İtopya da güvenilir bir firmadır. Sorun yaşamazsınız.

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Emir
itopya ups kargo ile çalışıyor ve UPS en iyi kargo türkiyede
biraz geç gelebilir ama

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
umut şahin
Arkadaşlar ilk defa online bir site üzerinden yüksek ücretli bir alışveriş yapacağım (İtopya üzerinden). Daha önce sistem alanlar oldu mu ? ürünüm kargoda hasar görür mü ? Ve bunun gibi aklımda birkaç tane şüphe var da. Eğer daha önce alışveriş yapan biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
bro ben 5k pc aldım kutuda birtane bile çizik yok yani sağlam ancak şunu unutma bu günlerde internet alışverişleri yoğun olduğundan dolayı sen biraz geç alalbirisin

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
bro ben 5k PC aldım kutuda birtane bile çizik yok yani sağlam ancak şunu unutma bu günlerde internet alışverişleri yoğun olduğundan dolayı sen biraz geç alalbirisin
Hocam kaç günde geldi bazı arkadaşlar sıkıntı yaşıyor ona nazaran cevap yazalım.

Sphellex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Onur Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bro ben 5k PC aldım kutuda birtane bile çizik yok yani sağlam ancak şunu unutma bu günlerde internet alışverişleri yoğun olduğundan dolayı sen biraz geç alalbirisin
Siparişi verdim usta sağolasınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kaç günde geldi bazı arkadaşlar sıkıntı yaşıyor ona nazaran cevap yazalım.
eğer vaktin varsa beklemek için yarım saat önce sipariş verdim geldiği zaman bilgilendirme yapabilirim.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Siparişi verdim usta sağolasınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer vaktin varsa beklemek için yarım saat önce sipariş verdim geldiği zaman bilgilendirme yapabilirim.
Bende alacağım fakat itopya hakkında müşteri hizmetleri kötü deniyor bilemedim gerçi yoğunlukta normal ama dediğim gibi çok kafam karışık ve alacağım sistemde pahalı olunca arada kaldım.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
umut şahin
Bende alacağım fakat itopya hakkında müşteri hizmetleri kötü deniyor bilemedim gerçi yoğunlukta normal ama dediğim gibi çok kafam karışık ve alacağım sistemde pahalı olunca arada kaldım.
Yok bro yogunluktan ulaşmak max 20 dk surer oda onumde 13 kisi vardi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,744
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom