Neler Yeni

Yardım Bir site hakkında güven konusu

Alpoyunda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alp
Merhabalar, ben çok arayıp bulamadığım bir parçayı yerel bir satış sitesinde buldum ama sitenin ismini hiç duymadım ve sadece bu sitede stok var. Herhangi bir iyi durumlu veya admin arkadaşlar o siteden bir alışveriş yapabilse veya en azından ne kadar güvenli olduğu konusunda yardımcı olurlarsa ben de alışveriş yapmak istiyorum o siteden. Yasak değil ise siteyi paylaşabilirim.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hangi site?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Merhabalar, ben çok arayıp bulamadığım bir parçayı yerel bir satış sitesinde buldum ama sitenin ismini hiç duymadım ve sadece bu sitede stok var. Herhangi bir iyi durumlu veya admin arkadaşlar o siteden bir alışveriş yapabilse veya en azından ne kadar güvenli olduğu konusunda yardımcı olurlarsa ben de alışveriş yapmak istiyorum o siteden. Yasak değil ise siteyi paylaşabilirim.
Sitenin adını bilemeden bir şey diyemeyiz ki. site nedir?

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sıkıntı yok,ismini söyleyebilirsin,paylaşabilirsin.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alpoyunda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok ki hiçbir yerde stok yok zaten parça eski oldugundan gelir mi pek bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alıcaksın?Ben bu siteyi ilk defa duydum.Başka sitelerde yoksa stok gelmesini bekle.
Bi mouse alcam stoğa geleceginden emin degilim

Bu arada bu site başka değil mi tekno sistem yazmış benim yazdigim techno diye bir site

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yok ki hiçbir yerde stok yok zaten parça eski oldugundan gelir mi pek bilgim yok

Bi mouse alcam stoğa geleceginden emin degilim

Bu arada bu site başka değil mi tekno sistem yazmış benim yazdigim techno diye bir site
Ucuzsa şansını deneyebilirsin

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sitenin hiç bir şeyi çalışmıyor ki.

Alpoyunda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alp
O yüzden dedim iyi durumu olan veya admin arkadaşlardan birisi alsa denese ona göre bende alirim veya direk alan arkadaştan alırım satarsa bana

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,455
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom