Neler Yeni

Asus Dual RTX2060 A6G EVO 6GB GDDR6 192Bit Gaming Ekran Kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Lider Saygın
Arkadaşlar ilk gaming pcimi Donanım arşvinin sunduğu el captian toplama bilgisyarını yarın alacağım. Üzerinde standart olarak gelen rx 5600 xt yerine asus dual rtx 2060 ı seçtim. Sonuçta uzun süreli kullanmak istediğimden dolayı işlemcisi iyi iken ekran kartı da iyi olsun dedim. Sizce doğru bir karar mı aldım bu ekran kartını almakla. Rx serisini tercih etmememin sebebi çok ısınmasıydı. rtx 2060 da böyle bir problem yok. Anlayan biri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Aralarında çok bir fps farkı yok bir şey kaybetmezsiniz ama kaç TL fark ödediniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Lider Saygın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı eşeğe 877 TL ödemiş oluyorsunuz yapmayın bence değmez aynı fps leri veriyorlar.
benchmark testlerine baktım. ufak bir araştırmadan sonra 5600x in sıcaklığı 75 derecelerde dolaşıyor ancak rtx 2060 65 i geçmiyor bile. ikinci sebebim ise amd tercih etmek istemiyorum çoğu yenilik nvidiaya geliyor diye rtx 2060 düşündüm ama soruma cevap verdiğiniz için teşşekür ederim. Daha iyi bir şey önercek olursanız merak ile beklerim

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
75 derece aşırı bir sıcaklık değil ben sadece 877 TL ödemeniz gerekmediğini düşünüyorum haa tabii paranız yetiyorsa alınır teknoking e de bakmanızı tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Lider Saygın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
75 derece aşırı bir sıcaklık değil ben sadece 877 TL ödemeniz gerekmediğini düşünüyorum haa tabii paranız yetiyorsa alınır teknoking e de bakmanızı tavsiye ederim.
teşekkürler bakmaya gidiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım ordaki ekran kartıda gigabyte rtx 2060. gigabyte iyi mi pek bir bilgim yok ama?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Aynı eşeğe 877 TL ödemiş oluyorsunuz yapmayın bence değmez aynı fps leri veriyorlar.
Hocam şunu anlayın artık , her şey FPS değil.
- Daha az ısınma
- Daha az güç tüketimi
- NVIDIA yazılım çeşitliliği ve stabilitesi
- DLSS 2.0 Teknolojisi
- Hergün güncelleme alan RTX özelliği
15 FPS fazla alacak diye millete yanlış bilgiler vermeyin. AMD "F/P" kartlar üretiyor. Yani herşeyden kısıp sadece FPS sayısına odaklanıyor. Ki zaten bu F/P kavramının somut tanımıdır.
benchmark testlerine baktım. ufak bir araştırmadan sonra 5600x in sıcaklığı 75 derecelerde dolaşıyor ancak rtx 2060 65 i geçmiyor bile. ikinci sebebim ise AMD tercih etmek istemiyorum çoğu yenilik nvidiaya geliyor diye rtx 2060 düşündüm ama soruma cevap verdiğiniz için teşşekür ederim. Daha iyi bir şey önercek olursanız merak ile beklerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Lider Saygın
Gigabyte da iyidir alınabilir.
kontrol ettim ryzen 5 3500x var ve gigabyte rtx 2060 ile 7100 tlyi buluyor. benim sistemim ryzen 5 3600 ve asus dual rtx 2060. itopya ile ince hesap arasında bu kadar fiyat farkı olması anormal değil mi

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
- Daha az ısınma
- Daha az güç tüketimi
- Nvidia yazılım çeşitliliği ve stabilitesi
- DLSS 2.0 Teknolojisi
15 FPS fazla alacak diye millete yanlış bilgiler vermeyin. AMD "F/P" kartlar üretiyor. Yani herşeyden kısıp sadece FPS sayısına odaklanıyor. Ki zaten bu F/P kavramının somut tanımıdır.
Yazdıklarınızı bende biliyorum da 877 TL farka değmez yukarıdaki mesajlara bakarsanız paranız yetiyorsa alınabilir yazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Lider Saygın
- Daha az ısınma
- Daha az güç tüketimi
- Nvidia yazılım çeşitliliği ve stabilitesi
- DLSS 2.0 Teknolojisi
pişman olmam umarım yarın siparişi vereceğim

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular