Neler Yeni

SEVGİLİMLE MESAJLAŞARAK KONUŞURKEN SOĞUK KONUŞUYOR

kaynorz

80+
Selamlar dostlar bir sevgilim var. Bu kızla buluşurken işte yüz yüze iken gerçekten harikayız hiç problem yok. Ancak işte iş mesajlaşmaya gelince bir sorun var beyler kız mesajıma geç bakıyor bazen, bazen de gerçekten soğuk konuşuyor. Konuşmamızdan bir kesit:
+Aşk bu arada, temizlik yapıyorum pek mesaja bakamıyorum mesaja ondan öncede uyumuştum haberin olsun şimdi gidiyorum daha ders çalışcağım seni çok seviyorum görüşürüz Sende çalış bak <3
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.

Bergee

80+ Silver
Yaşlar kaç? Ona göre tavsiye vereceğim :)

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Selamlar dostlar bir sevgilim var. Bu kızla buluşurken işte yüz yüze iken gerçekten harikayız hiç problem yok. Ancak işte iş mesajlaşmaya gelince bir sorun var beyler kız mesajıma geç bakıyor bazen, bazen de gerçekten soğuk konuşuyor. Konuşmamızdan bir kesit:
+Aşk bu arada, temizlik yapıyorum pek mesaja bakamıyorum mesaja ondan öncede uyumuştum haberin olsun şimdi gidiyorum daha ders çalışcağım seni çok seviyorum görüşürüz Sende çalış bak <3
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
tamam calıs askım bocegim aslan yelesi saclım dese olur da tamam calıs sen ne ya

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,858
İsim
tümen dağ
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
onun gibi davran

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
ok. yaz kudursun

Bergee

80+ Silver
onun gibi davran
ok. yaz kudursun
Çok ilgi gösteriyorsun. Sende onun gibi yap.
İşte aradığım cevaplar bu kızlara fazla yüz vermeyin. Azıcık alfa olun. O yazmıyorsa sende yazmayacaksın. Kimsenin zütünü kaldırmaya lüzum yok. Herkes eşit kendini senden üstün görüyorsa o onun iğrençliği. İpleri onun eline vermişsin sen. Şimdi sen geç cevap vereceksin. Gerekirse görüldü atıp yarım saat sonra yazacaksın.

Bergee

80+ Silver

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
Benim sevgilim bana senin yazdığın mesajı yazsaydı bende kısa keserdim. Yazdığın mesaj resmen kestirip atmak gibi.

Bergee

80+ Silver
Benim sevgilim bana senin yazdığın mesajı yazsaydı bende kısa keserdim. Yazdığın mesaj resmen kestirip atmak gibi.
Özel günündedir diye pek takılmadım o kısıma ama yemişim özel gününü yani herkes sinir stres altında yaşıyor zaten. Birde üstüne bunlar eklenince durum daha da uyuz bir hal alıyor, kimse kimseyi çekmek zorunda değil. Bizde ilgi isteyebiliyoruz erkeğiz diye öküz mü olmamız lazım yani illa anlamıyorum ki :D Hepimiz insanız sonuçta :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,867
Üyeler
138,425
Son üye
Kyruse
Top Bottom