Neler Yeni

Rehber Steam profil güzelleştirme rehberi serisi - 5 - Başarım vitrini ekleme

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhabalar, bu rehber serimin 5. bölümündeyiz. Bu bölümde Steam başarım vitrininden bahsedeceğim.

Önceki bölümler:

Başarım vitrinini özelleştirmek için 2 seçeneğiniz var isterseniz isim yazabilirsiniz isterseniz anime karakteri falan ekleyebilirsiniz.

Ben isim yazmak üzerinden gideceğim. İlk önce ihtiyacımız olan şey başarımlarında harf olan bir oyun bu oyunları bulmanız için size bir küratör atacağım incelediği oyunlara bakabilirsiniz ben ZUP! S oyununu kullanacağım Zup! oyunlarını kullanmanızı tavsiye ederim çıkan koleksiyon kartlarıyla verdiğiniz parayı daha fazla bir şekilde geri alabilirsiniz.

Küratör: https://store.steampowered.com/curator/31449585-Letter-Text-Symbol-Achievement/

Anime başarımları genelde hentai oyunlarında yada anime oyunlarında oluyor onlara bakabilirsiniz. Eğer bildiğiniz küratör varsa animelerle yada başka bir konuyla alakalı yorumlara yazarsanız konuyu güncellerim.

Oyun aldığınızı farz ediyorum şimdi önünüzde 2 seçenek var legal yoldan başarım kasabilirsiniz yada biraz illegale girip başarım hilesi ile çok kısa sürede başarımları açabilirsiniz. Ben başarım hilesi yolunu göstereceğim. Ban yeme konusunda ise ben başarım hilesi kullanıp ban yiyen kimse görmedim. Çok çok abartanlarda dahi bir sorun yok bende kullanıyorum sizin tercihiniz.

Başarım hilesini indirmek için üstteki linke gidin ve programı indirin.

rehber50.PNG

rehber51.PNG

İndirdikten sonra rardan çıkarıp içindeki dosyaları bir klasöre koyun daha sonra SAM.Picker.exe dosyasını çalıştırın. Daha sonra başarımlarını açmak istediğiniz oyunu seçin.
Çıkan ekranda açık kilit işaretine basıp sağdaki Commit Changes tuşuna basın.

rehber52.PNG

Daha sonra Steam'ı açın profilinizden sergilenen vitrinlere girip başarım vitrinini seçin ardından kalem işaretine basıp açılan menüden başarımlarını açtığınız oyunu ve başarımı seçin.

rehber53.PNG

rehber54.PNG

rehber55.PNG

rehbersonuc3.PNG

Ek olarak başarım vitrinizin daha iyi gözükmesi için diğer tüm oyunlarda başarımların tamamını açıp daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bazı oyunlarda bu hatayı alıyorsanız o oyunun içinde alamayacağınız başarımlar var demektir sürekli tamama tıklayarak o uyarının gitmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra tekrar Commit Changes'e tıklayarak alabileceğiniz başarımları alabilirsiniz.

uyarı.PNG

Steam profillerime yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Steam profillerim:

Bundan sonraki bölümlerde görüşmek üzere iyi günler.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
Steam le alakalı sorularım oluyor size sorarım takip ettim sizi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam selamlar konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın. Başarım vitrini tam olarak profilin neresinde? Zup! oyunundaki tüm başarımları kazandım.

Ekran Görüntüsü (300).png

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam selamlar konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın. Başarım vitrini tam olarak profilin neresinde? Zup! oyunundaki tüm başarımları kazandım.

Hocam rehberimin ilk bölümünda söylemiştim bu işlemler için en az 10 lvl olmanız gerek. 10 lvl olmak için topluluk görevlerini bitirin ve yaz etkinliği görevlerini yapın.

Hocam rehberimin ilk bölümünda söylemiştim bu işlemler için en az 10 lvl olmanız gerek. 10 lvl olmak için topluluk görevlerini bitirin ve yaz etkinliği görevlerini yapın.
Tamamdır hocam ilk seriyi okumamıştım kusuruma bakmayın.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Tamamdır hocam ilk seriyi okumamıştım kusuruma bakmayın.
Sorun değil fakat 10 levelseniz size çizim vitrini yapmanızı tavsiye ederim çok daha etkili olur başarım vitrini falan 20, 30 level profiller için daha mantıklı. Onlarında rehberleri var imzamdaki linkten tüm rehberlerime ulaşabilirsiniz.

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Burak
Merhabalar, bu rehber serimin 5. bölümündeyiz. Bu bölümde Steam başarım vitrininden bahsedeceğim.

Önceki bölümler:

Başarım vitrinini özelleştirmek için 2 seçeneğiniz var isterseniz isim yazabilirsiniz isterseniz anime karakteri falan ekleyebilirsiniz.

Ben isim yazmak üzerinden gideceğim. İlk önce ihtiyacımız olan şey başarımlarında harf olan bir oyun bu oyunları bulmanız için size bir küratör atacağım incelediği oyunlara bakabilirsiniz ben ZUP! S oyununu kullanacağım Zup! oyunlarını kullanmanızı tavsiye ederim çıkan koleksiyon kartlarıyla verdiğiniz parayı daha fazla bir şekilde geri alabilirsiniz.

Küratör: https://store.steampowered.com/curator/31449585-Letter-Text-Symbol-Achievement/

Anime başarımları genelde hentai oyunlarında yada anime oyunlarında oluyor onlara bakabilirsiniz. Eğer bildiğiniz küratör varsa animelerle yada başka bir konuyla alakalı yorumlara yazarsanız konuyu güncellerim.

Oyun aldığınızı farz ediyorum şimdi önünüzde 2 seçenek var legal yoldan başarım kasabilirsiniz yada biraz illegale girip başarım hilesi ile çok kısa sürede başarımları açabilirsiniz. Ben başarım hilesi yolunu göstereceğim. Ban yeme konusunda ise ben başarım hilesi kullanıp ban yiyen kimse görmedim. Çok çok abartanlarda dahi bir sorun yok bende kullanıyorum sizin tercihiniz.

Başarım hilesini indirmek için üstteki linke gidin ve programı indirin.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

İndirdikten sonra rardan çıkarıp içindeki dosyaları bir klasöre koyun daha sonra SAM.Picker.exe dosyasını çalıştırın. Daha sonra başarımlarını açmak istediğiniz oyunu seçin.
Çıkan ekranda açık kilit işaretine basıp sağdaki Commit Changes tuşuna basın.

Alıntıyı görüntüle

Daha sonra Steam'ı açın profilinizden sergilenen vitrinlere girip başarım vitrinini seçin ardından kalem işaretine basıp açılan menüden başarımlarını açtığınız oyunu ve başarımı seçin.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Ek olarak başarım vitrinizin daha iyi gözükmesi için diğer tüm oyunlarda başarımların tamamını açıp daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bazı oyunlarda bu hatayı alıyorsanız o oyunun içinde alamayacağınız başarımlar var demektir sürekli tamama tıklayarak o uyarının gitmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra tekrar Commit Changes'e tıklayarak alabileceğiniz başarımları alabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

Steam profillerime yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Steam profillerim:

Bundan sonraki bölümlerde görüşmek üzere iyi günler.
Eline sağlık.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas