Neler Yeni

Yeni fredos laptop aldim ama windows u kuramiyorum lutfen yardim edin

Erhannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erhan köksal
Merhaba kendime daha yeni lenovo IdeaPad gamin 3 modeli i aldim fredos ama windows 10 cok pahali ve bunu toutube da Microsoft un sitesinden ucretsiz bir sekilde yapiyorlar bu durumu teknosa teknisyenlerine sordugumda ise yaparsaniz bilgisayariniz garanti disi kalir dediler dogrumu bu birde ucretsiz bir sekilde nasil yapabilirim lutfen yardimci olun

QWuiet

80+ Bronze
Merhaba kendime daha yeni lenovo IdeaPad gamin 3 modeli i aldim fredos ama windows 10 cok pahali ve bunu toutube da Microsoft un sitesinden ucretsiz bir sekilde yapiyorlar bu durumu teknosa teknisyenlerine sordugumda ise yaparsaniz bilgisayariniz garanti disi kalir dediler dogrumu bu birde ucretsiz bir sekilde nasil yapabilirim lutfen yardimci olun
Freedos bir cihaza Windows kurmak asla garanti dışı kalmaz kendilerine ücretli bir şekilde yaptırman için öyle demiştir bu sadece aldığın yerle alakalı değil bütün teknoloji marketleri öyle der. YouTube üzerinden biraz araştır hem 2. Olarakta herkes yapıyorsa neden önüne geçilmemiş? Hemde Microsoft un kendi sitesinde kısa ve öz olarak "ÇOK SAÇMA"

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
İşletim sistemi yüzünden neden garanti dışı kalsın ne saçma şey, içini falan açmıyorsun sonuçta laptopun. Doğru olduğunu sanmıyorum. :peepo2:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 yükleme konusunda ise şu video yardımcı olabilir --> Tıkla

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,221
İsim
Berk Atmaca
Kur geç başlarından salmak için bahane uydurmuşlar

Erhannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erhan köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşletim sistemi yüzünden neden garanti dışı kalsın ne saçma şey, içini falan açmıyorsun sonuçta laptopun. Doğru olduğunu sanmıyorum. :peepo2:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 yükleme konusunda ise şu video yardımcı olabilir --> Tıkla
Usb uzerinden windows yukleme yapsam garanti dışı kalmaz yani

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,662
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Onu söyleyen şahıs haram para yemeyi seviyor, yalan söylemiş; garanti dışı kalmaz. İstersen içine ubuntu kur isterden başka işletim sistemi farketmez, garanti dışı kalmaz.
Windows`un kendi sitesinden İso`sunu flasha Rufus ile yazıp kurabilirsin. Youtube`da çok videosu var, herhangi birini izleyerek yapabilirsin; takıldığın yerde konu açabilirsin.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,438