Neler Yeni

oyun ekibi kursak gelcek olur muydu

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
şuan kurmayı düşünmüyorum ama lol valo gta rp vb. oyunlar oynancak bir ekip kursak kimler gelir

jımalya

80+ Bronze
samimi bir ortam olmaz 3 4 güne dağılır böle grup ararsan toplama insanla iş yapılmaz arkadaş edinip onunla zamanla samimi olursun oyununu oynarsın sohbetini edersin

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
samimi bir ortam olmaz 3 4 güne dağılır böle grup ararsan toplama insanla iş yapılmaz arkadaş edinip onunla zamanla samimi olursun oyununu oynarsın sohbetini edersin
amaç hergün takılmak değil olm forumcak bişeyler yapalım diye dedim arkadaş aramıyom yoksa

jımalya

80+ Bronze
amaç hergün takılmak değil olm forumcak bişeyler yapalım diye dedim arkadaş aramıyom yoksa
tutmuyo bu tür şeyler forumlarda onlarca eski bu tür konulardan var tüm forumlarda hiçbiri rağbet görmedi ve görmeyecek

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kişiden kişiye değişiyor, ben geçen sene oyun ekibi kurmuştum forumdan bir kaç kişi toplayarak 1 yıl falan baya samimiydik oyun oynadık sohbet ettik uzun süre. Ama dediğin gibi 3-4 güne dağılır genellikle şans işi daha çok.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Memati Baş
eğer kafa dengi bulursan takılırsın ama nasıl olsa zamanla bir samimilik olmadığı için dağılır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,529
Üyeler
138,376
Son üye
M5cS
Top Bottom