Neler Yeni

4200TL PC Toplama

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,621
İsim
Eren Yeager
İyi günler arkadaşlar 4200TL bandında bilgisayar arıyorum uygun bilgisayar bulmuştum ama dolar arttı malum benimde toplamak istediğim sistem gtx1660 superli olsun istiyorum hazır OEM sistemlerde var fakat pahalıya kaçıyor Abdullah abi yeni sistem çıkartıyormus 4000tl bandında ise onu beklemek daha mantıklı olur bir de dolar arttı biliyorsunuz sizce dolar düşer mi yoksa artar mı bilgisayarı hemen almak gerekiyor mu

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
İyi günler arkadaşlar 4200TL bandında bilgisayar arıyorum uygun bilgisayar bulmuştum ama dolar arttı malum benimde toplamak istediğim sistem gtx1660 superli olsun istiyorum hazır OEM sistemlerde var fakat pahalıya kaçıyor Abdullah abi yeni sistem çıkartıyormus 4000tl bandında ise onu beklemek daha mantıklı olur bir de dolar arttı biliyorsunuz sizce dolar düşer mi yoksa artar mı bilgisayarı hemen almak gerekiyor mu
Malum dolar arttı. Çoğu pc severin derdi bu şuan da. Bana sorarsan Abdullah abinin yeni çıkaracağı sistemi bekle ama tahminimce sistemde nvidia değil amd serisinden bir ekran kartı olur. tabii ki yeni sistem fiyat/performans ürünü olduğundan ilk başta indirimli olacaktır. Bence şuanlık yeni sistemi beklemek daha mantıklı. Sistemi ben de bekliyorum. Allah inşallah gönlümüze göre verir. İyi günler dilerim. İyi oyunlar...

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,621
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malum dolar arttı. Çoğu pc severin derdi bu şuan da. Bana sorarsan Abdullah abinin yeni çıkaracağı sistemi bekle ama tahminimce sistemde nvidia değil amd serisinden bir ekran kartı olur. tabii ki yeni sistem fiyat/performans ürünü olduğundan ilk başta indirimli olacaktır. Bence şuanlık yeni sistemi beklemek daha mantıklı. Sistemi ben de bekliyorum. Allah inşallah gönlümüze göre verir. İyi günler dilerim. İyi oyunlar...
Teşekkür ederim yorumun için kaç TL bandında olur ki sistem ?

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin

COVID-19 sonrasında büyük üreticilerin Türkiye ayağındaki yöneticilerden gelen açıklamalara göre önümüzdeki 2 ay içerisinde bilgisayar fiyatlarında artış beklenmekteydi. Bu bazı marka gruplarında olabilir fakat donanımsal parçalarda artacaktır.

Dolar aynı fiyat kalsa bile üreticiler kendi ürünlerinin fiyatını arttırabilir. Bazen para varken ihtiyaçta var ise çok düşünmemek gerekir. Bir anda 1.000TL ucuzlayacak değil. :)

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Teşekkür ederim yorumun için kaç TL bandında olur ki sistem ?
Tahminimce güncel dolar kurunu da baz alırsak 4300-5000 TL arasıdır diye düşünüyorum. Ama dolar eğer ki düşerse fiyat daha da düşebilir. Çünkü dolar kuru şuan çok fazla artıp azalıyor. İnşallah yanılmam.. :)

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
1660Tİ olan bir sistem toplanabilir.
2200TL 1660Tİ
700TL Ryzen 1600 AF
600TL B450
500TL 16GB RAM
300 Lira daha ekleyerek geri kalan parçalar alınabilir.

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
6 Aydan eski olan konuları hortlatmak.
1660Tİ olan bir sistem toplanabilir.
2200TL 1660Tİ
700TL Ryzen 1600 AF
600TL B450
500TL 16GB RAM
300 Lira daha ekleyerek geri kalan parçalar alınabilir.
kasa ssd/hdd psu 300₺ 😊
1660ti 2200₺ 🙀

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom