Neler Yeni

🇹🇷ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 🇹🇷

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Gidecek merak etmeyiniz
Boşa hayallere kapılmayın HIRSIZLAR İKTİDARI bu seçimi kazanırlarsa Türkiye'nin sonuna hazır olun mülteci sizler olacaksınız kendi vatanında mülteci olmak istemeyen vatanını benim gibi seven gençler 28 mayısa'ta sandıkta elimizden geldiğince cevaplarını vereceğiz alırsak seçimi sizde göreceksiniz ülkenin nerelere geldiğini sizleri uyutuyorlar arkadaşlar düşmeyin bu oyunlara sizi sandıktan soğutuyorlar CHP de meclisten kim girdi elini vicdanına koyup düşünün CHP ittifak yapmış gibi yorumlar yapmayın bu kadar cahil olmayın HDP ile CHP nin bir bağlantısı yok bu kadar zor mu anlamanız Sinan Oğan da bunu söyledi HDP li seçmen Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekliyorsa buna kim karışabilir dedi neden anlamıyorsunuz bizde HDP ye destek veren kimse yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yahu adamlar mitinglerde montaj videolar izletiyorlar bundan bile bir şey anlamıyor musunuz bu vatan hepimizin neden bölünmesini parçalanmasını istiyorsunuz gençlerin bu oy kullanmayacağım demesi çok zoruma gidiyor asıl teröristlere kazandıracaksınız seçimi kendinize gelin ve düzgün bir şekilde gerçek kaynaklardan araştırmalarınızı yapın bakın bu son seçim bunu kafanıza sokun bir daha seçim falan göremezsiniz.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Boşa hayallere kapılmayın HIRSIZLAR İKTİDARI bu seçimi kazanırlarsa Türkiye'nin sonuna hazır olun mülteci sizler olacaksınız kendi vatanında mülteci olmak istemeyen vatanını benim gibi seven gençler 28 mayısa'ta sandıkta elimizden geldiğince cevaplarını vereceğiz alırsak seçimi sizde göreceksiniz ülkenin nerelere geldiğini sizleri uyutuyorlar arkadaşlar düşmeyin bu oyunlara sizi sandıktan soğutuyorlar CHP de meclisten kim girdi elini vicdanına koyup düşünün CHP ittifak yapmış gibi yorumlar yapmayın bu kadar cahil olmayın HDP ile CHP nin bir bağlantısı yok bu kadar zor mu anlamanız Sinan Oğan da bunu söyledi HDP li seçmen Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekliyorsa buna kim karışabilir dedi neden anlamıyorsunuz bizde HDP ye destek veren kimse yok.
Asla taviz vermeyiz sen merak etme yigen bu ülke yüzyıllardır var sonu filan geldiği yok asıl bu HDP PKK zihniyeti gelirse siz onu düşünün benim bir duruşum var kimse için değişmem zaten AKP ye de destek vermiyorum CHP ye de bu zihniyetdeki insanları da desteklemem ne olursa olsun bu tipleri bırak mecliste ülkemin sınırlarında dahi görmek istemiyorum

Ekler

• Screenshot_2023-05-13-00-19-22-221_com.instagram.android~2.jpg
    Screenshot_2023-05-13-00-19-22-221_com.instagram.android~2.jpg
    232.9 KB · Hit: 88
  • Screenshot_2023-05-13-00-19-10-104_com.instagram.android~2.jpg
    Screenshot_2023-05-13-00-19-10-104_com.instagram.android~2.jpg
    224.6 KB · Hit: 25

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Asla taviz vermeyiz sen merak etme yigen bu ülke yüzyıllardır var sonu filan geldiği yok asıl bu HDP PKK zihniyeti gelirse siz onu düşünün benim bir duruşum var kimse için değişmem zaten AKP ye de destek vermiyorum CHP ye de bu zihniyetdeki insanları da desteklemem ne olursa olsun bu tipleri bırak mecliste ülkemin sınırlarında dahi görmek istemiyorum
Daha kötüleri var nasıl göremiyorsunuz ve bunun KK ile ne alakası ver birazcık düşün be karedeşim.
bu adamın bu şekilde konuşması emin ol CHP nin işine gelmiyor AKP nin işine geliyor ve bu şekilde kara propagandalara maruz giden senin gibi gençlere üzülüyorum ayakta uyutuyorlar sizi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Daha kötüleri var nasıl göremiyorsunuz ve bunun KK ile ne alakası ver birazcık düşün be karedeşim.
bu adamın bu şekilde konuşması emin ol CHP nin işine gelmiyor AKP nin işine geliyor ve bu şekilde kara propagandalara maruz giden senin gibi gençlere üzülüyorum ayakta uyutuyorlar sizi
Beni kimse ayakta uyutamaz ismimden de anlarsın biz Atatürkçü milliyetçiler olarak herşeyin farkındayız rica ediyorum bu gönderi altında daha fazla siyaset yapmayalım rica ediyorum Atatürk e saygı minnet için açtım böyle boş muhabbetlere girmeyelim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Beni kimse ayakta uyutamaz ismimden de anlarsın biz Atatürkçü milliyetçiler olarak herşeyin farkındayız rica ediyorum bu gönderi altında daha fazla siyaset yapmayalım rica ediyorum Atatürk e saygı minnet için açtım böyle boş muhabbetlere girmeyelim
Olur ama sizi benim konuma bekliyorum. bu konuda kirlilik yapmayacağım.

Siyasete girmeyelim kardeşim burası yeri değil

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Olur ama sizi benim konuma bekliyorum. bu konuda kirlilik yapmayacağım.

Siyasete alet olmuyorum reis herşeyin hayırlısı olsun iyi günler dilerim

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Siyasete alet olmuyorum reis herşeyin hayırlısı olsun iyi günler dilerim
Tamam da hem siyaset ile bilgi öğrenmek istemiyorsun hem de TİKTOK denen çöplükten bir görüntü atıyorsun biraz kendin ile çelişiyorsun olsun KK hakkın da bilgin de yoksa karalamamanı öneriyorum.
Screenshot.png

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

TİTAN.

80+ Platinum
bu konuya gel.
Kanka bildiğim şeyleri görmeme gerek yok
Oy vermemek en iyisi bana kalırsa çünkü 2 tarafta berbat

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kanka bildiğim şeyleri görmeme gerek yok
Oy vermemek en iyisi bana kalırsa çünkü 2 tarafta berbat
Knka burada konuşmayalim rica ediyorum çünkü cevap gelir konu kirliliği olur hiç gerek yok herkesin tuttuğu kendine kalsın boşverin

Top Bottom