İkinci El

Filtreler

RX6900XT, RX6800XT, RX6800, RX6700XT, RTX3060 Ekran Kartları | BEDAVA FİYATLAR! DEV KAMPANYA!
RX6900XT, RX6800XT, RX6800, RX6700XT, RTX3060 | BEDAVA FİYATLAR! Merhabalar, Ürünler sıfır, kapalı kutudur. Adınıza faturalı olarak teslim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
254
Satılık 3 Adet BF4 Hesabı
Şehir Belirtilmemiş Satılık 3 Adet BF4 Hesabı 7.00 TL
Oyunu sevmediğim için satıyorum. 1 tane Origin Hesabı içinde BF4 var.(e-mailde verilecektir.)------->Fiyat 7TL 2 tane Origin BF4...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
173
Satılık Steam Cüzdan Kodu
Arkadaşlar selam elimde 4X50 TL Steam cüzdan kodu var uygun fiyata size verebilirim eğer alacaksanız, Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz daha...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
185
B450M Pro4 Satılık
Kırığı çıkığı çiziği vb. yok. Temiz kullandım. Teknobiyotik'ten daha 1-1.5 yıl garantisi var. Fiyat için tekliflerinizi DM yoluyla...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
192
XPG Gammix D10 8 GB 3000 Mhz CL 16
Ürünü İnceHesaptan almıştım. Şuan kullanmadığım için kutusunda duruyor. Kutusu ve 5 ay daha garantisi mevcut. Herhangi bir sorunu yok.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
130
Sıfır - Kapalı Kutu| EVGA RTX 3080 FTW3 ULTRA
Merhaba, ürün ilan başlığında da belirtildiği üzere sıfır kapalı kutudur. Güvenlik etiketleri dahi üstünde, fotoğraflardan inceleyebilirsiniz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
177
RX570 EKRAN KARTIMI YÜKSELTME  İKİNCİEL
Bilgisayarımda kullandığım sapphıre 4gb rx570 ıtx ekran kartımı yükseltme kararı aldım bütçem kartımın satıp üzerine extra 2000tl veya kartımı...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
170
Çok uyguna Steam hesabı
Hesapta csgo(prime),ets2 ve fotoğraflardaki oyunlar mevcut ayriyeten içinde 5tl var fiyata ihtiyacım olan parayı yazdım.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
208
2. EL RTX 2060 SİSTEM
2. EL RTX 2060 SİSTEM 20,000.00 TL
Arkadaşlar aşağıdaki özelliklerde bir masaüstü bilgisayarım var ve bunu satıp laptop alacağım fakat fiyatlardan baya bi uzak kaldım fiyat...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
190
Gamepower Warlock Blue Switch Klavye
2 yıldır kullandığım klavyeyi satıyorum. Sebebi daha iyi bir klavye buldum, onu alacağım. Sağ ayağı kırık. Bilek desteği var. Ara sıra "G" tuşu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
172
Steam Battlefield 2042
420 TL ve üstü Steam bakiyesi olup nakite çevirmek isteyen arkadaş var ise bakiyesini %70 oranında nakite çevirebilirim. Battlefield 2042 alacağım.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
202
İstanbul içi sadece elden, aşırı süper bir sistem
okul ve iş yoğunluğu bide aile tabii çok severek topladığım bilgisayarımı satıyorum fiyat 14.500 TL özellikler: ekran kartı: sapphıre rx5500 xt...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
255
60 TL STEAM OYUNU %25 INDIRIMLI
Steam cüzdanımda yaklaşık 60TL Kadar para var.60TL'lik oyunu size gönderip 45 TL Papara hesabıma alıyorum
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
161
18tl İtemsatış bakiyem var 16 liraya veririm
Valorant hesap almak için yüklemiştim baktım ubisoftta indirim var kartta da 14 lira kalmış bende belki bunu dönüştürebilirim dedim Ödeme: Papara...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Sıfır
Hit
149
Zotac 1650 Super
Zotac 1650 Super 3,600.00 TL
1.5 yıldan fazla Garantili kutulu az kullanılmış 4 GB ekran kartı.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
143
Gamepower Ranger 7.1 RGB
Zaten bir kulaklığa sahip olduğum için paketini bile açmadım. Garantisi içinde olması lazım. Okuduğuma göre baya güçlü ve ses kasilabilen bir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
162
Brawl Stars Hesabı
4000 Kupa Leonlu Hesap 4 TL istiyorum resmi dm'den iletirim ödeme:ininnal HESAP GMAILI İLE BİRLİKTE VERİLİR
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
176
Satılık Valorant Hesabım Bu fiyata böyle hesap yok!  İçinde VP'de Var.
Merhaba, oyunu bırakacağım ve acil paraya ihtiyacım olduğu için hesabımı satıyorum, hesabın içinde yüklü 2,875 Valorant Points bulunmakta. Hesap...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
260
Satılık Xfx Rx 550 Oc 4gb
xfx Rx 550 4gb oc modelimi satıyorum 5 aylık karttır faturası,garantisi mevcuttur.Kartta herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal bir sorun mevut...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
223
Apex Legends Hesabı
Şehir Belirtilmemiş Apex Legends Hesabı 350.00 TL
Hesabı S7'nin sonlarında açmış bulunmaktayım. hesapta şu anda 1500 coin mevcut. mirage Edition satın alınmıştır. Battle Pass'i açıktır(season 8...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
134
Top Bottom