Neler Yeni
K

Manisa ASUS ROG Swift Pro PG248QP 0.2Ms 540Hz E SPOR GAMİNG MONİTÖR

Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Tutar
27,500.00 TL
Süresi
Açıklama
SIFIR KAPALI KUTU KESİNLİKLE AÇILMADI KUTUSU
2K Monitör aldım. Bir hevesle aldım ama FPS pek oynamıyorum artık o yüzden satıyorum. Aldığım fiyata veriyorum çünkü kutusu açılmadı, sıfır neyse o ürün. Manisa içi elden teslim alabilirsiniz.

Sahibinden: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...540hz-e-spor-gaming-monitor-1138995719/detay/

ROG Swift Pro PG248QP ROG Swift Pro PG248QP NVIDIA® G-SYNC® espor oyuncu monitörü ― 24.1-inç FHD, hız aşırtma ile 540 Hz (360Hz üzeri), Esports-TN panel, NVIDIA® Reflex Gecikme Çözümleyicisi, ULMB 2, ayarlanabilir taban, ESS kodek, DisplayHDR™ 400 Profesyonel oyuncular için tasarlanan 540Hz (OC)* yenileme hızına sahip 24,1 inç FHD (1920 x 1080) Esports-TN (E-TN) oyuncu monitörü Dünyanın en hızlı TN paneli: E-TN panel teknolojisi, mevcut olan geleneksel TN panellere kıyasla yaklaşık %50 daha fazla tepkisellik sunar. Kapanabilen ayaklara sahip ayarlanabilir taban daha az yer kaplar. NVIDIA® G-SYNC Ultra Düşük Hareket Bulanıklığı 2 (ULMB 2), hareket bulanıklığını gelişmiş şekilde azaltarak 2000 Hz'in üzerinde etkili hareket netliği ortaya koyar. NVIDIA® Reflex Gecikme Çözümleyicisi sayesinde sistem gecikmesinin doğru ölçümü sağlanır.
Monitör Boyutu
24
Garanti Durumu
Distribütör garantili
Tepki Süresi (MS)
0.2
Monitör HZ
Diğer

Bilgiler

Kategori
Monitör
Yazar