Atalayq ilanlar

Darmoshark M3 4K[Sıfır-Kapalı Kutu]
Ürün Sıfır Kapalı Kutudur. 3 Tane aldım . Bunun kutusunu açmadım kaldı öyle. Beyaz renk. İstanbul/Kağıthane’deyim. Metrobüs durağına yakınım...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
106
Keychron C1 - Red Switch
Ürün Trendyol’dan Connect Game satıcısından alınmıştır. Yani TR garantili. Alım tarihini hatırlamıyorum ama henüz garantisi devam bitmedi. İkinci...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
348
Adidas Own The Game 42 numara(1 haftalık)
Ürünü aldım giydim ve ayağımı rahatsız ettiği için köşeye kaldırdım duruyor. 2 gün 3-5 saat kullandım. İstanbul elden diğer illere ödeme sonrası...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
110
Mizar Mz60 Blue (2Adet)
Tanesi için 450₺ istiyorum. Kargo ücreti alıcıya ait. İstanbul elden teslim için yardımcı olurum.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
74
G Pro X Superlight -Sıfır-
Ürün sıfır kapalı kutudur. Jelatinleti açılmadı. Siyah renktir. Tr garantilidir. Siyahtır. 1900₺ Elimde kullanmış olduğum bir tanede Beyaz G pro...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
96
HyperX ABS Pudding Keycaps TR Tuş Takımı
Ürün sıfırdır kutunun içinde tuşlar 2 pakettedir. 1 paketi açıp klavyeme oluyor mu diye baktım rog scopeye olmadı çünkü shift tuşu geniş...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
116
HyperX Cloud Core Wireless
Amazon türkiyeden alındı . Sıfır kapalı kutudur. 1100₺ son fiyat. Pazarlık yok.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
79
SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Gaming Kulaklık
Ürün SIFIR. Türkiye garantili faturası var. Kutudan çıkmadı. Sadece nişanlım benim sanıp açmış kablosu gamedac vs dokunulmadı. 2 aylık falan.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
86
STEELSERIES QCK PRISM CLOTH 3XL RGB MOUSEPAD
Amazon.com.tr’den alındı 3-4 ay oldu. Steelseries mousepad’ler çok kaliteliler zaten en bilindik markadır. Üzerinde biraz toz var gördüğünüz gibi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
56
2x16gb ram alınır!.!.!
İstanbul 2x16gb ram alınır!.!.! 1.00 TL
Arkadaşlar aradığım kriterler Öncelikle; •Samsung B die çip( Şart değildir sadece bu değer fiyatta esnek olmama sebebiyet verir) •RGB •2x16GB...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
99
VatanBilgisayar Çeki alınır
Vatandan alışveriş yapmak istiyorum. Ama alacağım ürün orada zaten pahalı satılıyor. Ucu ucuna satanlar hiç mesaj atmasın. Normalde 1900 görünen...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
116
Bilgisayar Bileşenleri
Letgo Profilim Bazı ürünler ; Oyuncu Koltuğu Sıvı soğutma Üst seviye Ssd Ürünleri bilgileri ilanda yazıyor. Bazı ürünlerde pazarlık mevcut...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
164
VatanBilgisayar Hediye çeki arıyorum 3000₺
Elimizdeki kuponun nr kadar olduğunu ve ne kadar istediğinizi mesaj atın
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
92
Msi Spatium M480 2tb 7000/s [Sıfır]
Ürün Sıfırdır. Kız arkadaşımdan fotoğraf istediğim için kutuyu açmış öyle çekmiş. Ürün şeffaf bandından çıkmadı. Zaten kasanıza takınca sıfır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
112
Thermaltake TH240 ARGB Amd/İntel uyumlu sıvı soğutma
5900x ile kullandım 4 ay falan kullandım. Bütün sistemi yükseltince buda boşa çıktı. Tüm aparatları tamdır. Yazdığım fiyat sondur. Elden teslim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
126
Oyuncu Koltuğu 5-6 ay kullanıldı
İstanbul Oyuncu Koltuğu 5-6 ay kullanıldı 1,750.00 TL
3D kol Sırt 170 derece Sırt ve boyun yastıkları Bütün fonksiyonlar vardır. Poliüretan kumaş vardır(Araştırıp görebilirsiniz kendim yazın özellikle...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
102
Msi Spatium M480 2TB 7000/6800/s (Sıfır)
Ürün Sıfırdır. Kız arkadaşımdan fotoğraf istediğim için kutuyu açmış öyle çekmiş. Ürün şeffaf bandından çıkmadı. Zaten kasanıza takınca sıfır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
118
Msi Spatium M480 2 TB — 7000 okuma/6800 yazma
7000/6800 hızları veren yüksek seviye bir ssd. Kız arkadaşıma fotoğrafını çekip at dediğim için jelatinini açıp çekmiş. Yani kullanılmadı Sıfır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
90
Msi Spatium M480 2TB 7000/6800(Sıfır)
Yurt dışından aldım. Normalde kapalı kutuydu jelatinleri bile açılmamıştı. İlan açacağım için kız arkadaşıma fotoğrafını çek dedim kutuyu açıp...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
95
(Alınır)RM850X veya Evga Supernova 850w
Süresi
Tip
Alınır
Durumu