aztrk ilanlar

MSİ RTX 4060 GAMİNG X/ NV EDİTİON 8GB Alınır!
Merhaba! Elinde temiz 6 ayını doldurmamış yukarıda belirttiğim kartlardan olan ve satmayı düşünen varsa, Furmark test sonuçlarıyla birlikte mesaj...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
50
Xbox Series X Media Martk Faturalı Ekran Kartı Takaslı
Merhabalar, Ürünüm dosta gidecek gibi aldım 1 ay kullandım sonrada güncellemeleriyle birlikte sıfırlayıp kutuladım. Ürün 2022 yaz ayında alındı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
96
Xbox Series X 1Tb Mediamarkt Faturalı
Merhaba, ürün geçen sene yaz alındı. 1 Ay kullandım kullanmadım. Kutuya koydum öylede duruyor. Sıfır gibi tertemiz. Garantisi devam ediyor. Her...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
76
Asus Prime Ap201 Mesh Beyaz Amazon Faturalı
Merhaba, ürün tertemiz bir şekilde sıfır nasıl geliyorsa o şekilde duruyor. Başka kasaya geçtiğim için satıyorum. Öncelikle kendini zeki sanan...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
95
Asus PCE-AXE5400 Wifi 6E Kart GaminGenTr Faturalı
Merhaba! Ürün alındı denendi sorunsuz sıfır. Wifi 6E modül 5400 Mhz TriBand mevcut. Efsane bir wifi kartı zaten asus ürünleri tartışılmaz oluyor...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
69
Asus Prime H610M-K D4 Vatan Faturalı Tertemiz
Merhaba! Ürün anakart yükseltince boşa çıktı. Tertemiz Eksizsiz teslim edilecektir. 6-7 ay kullanıldı sorunsuz ve son BIOS 2801 güncellendi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
113
Asus Prime AP201 Mesh Amazon Faturalı Kaçmaz Fiyat
Kasa boşa çıktığı için satılıktır. Hatasız kusursuz. Eksiksiz bir şekilde kutusunda teslim edilecektir. Sıfır alınınca neler çıkıyorsa o şekilde...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
88
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 1.35V
Merhaba. Hazır sistemden çıkardım Tertemiz sıfır 1250₺ civarında kutusuna kadar duruyor. Vatan faturalı. Pazarlık söz konusu değildir. Alana...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
65
ASUS Prime AP201 MicroATX Case Amazon Faturalı
Merhaba, Üründen üst düzey memnunum lakin kasa değişikliği yapmam gerektiğinden satılıktır. AirFlow muhabbeti süper bir kasa Tüm aparatlarıyla...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
77
Asus PRIME H610M-K D4 Anakart Only Cash
Merhaba, Asus anakartımı satıyorum. Hazır Vatan sisteminden çıkma çok yorulmamış bir kart. 2023 Başında alındı kart yükselttiğim için satıyorum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
81
Top Bottom