cengizovic ilanlar

2-3 aylık xbox gamepass arıyorum.
Uygun fiyattan minimum 2 ay aylık gamepass arıyorum uygun fiyattan.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
307
Beyaz Pudding keycaps( Steelseries, HyperX vb.)
Razer blackwidow v3 TKL klavyem için Pudding keycaps arıyorum. Beyaz olması şart. Steelseries prismcaps white tarzı ve klavyeme uyumlu olursa çok...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
98
6 aylık Amazon Prime kodu
Sanal Ürün 6 aylık Amazon Prime kodu 55.00 TL
1 adet kod var elimde.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
134
FIFA 23 PC Coin satılık
Hesabımdaki belli bir miktar coini satıyorum. nakite ihtiyacım var. 350-400k satıyorum. PC origins üzerinden.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
81
Alınık logitech f310
Sıfır ya da sıfıra yakın ürün alıyorum. FIFA 23 verdi arkadaşım. Amazon indirimlerini kaçırdım. Uygun bir şey arıyorum.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
115
Asus dual 5600xt
Asus dual 5600xt 5,400.00 TL
Kutu fatura garanti vardır. 1 sene civarı garantisi var. 3060 ti geçmek istiyorum. 3060ti ile + para şeklinde takas olur. Pazarlık olur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
94
Asus Dual RX 5600XT ekran kartı
1.5 sene falan garantisi vardır. Temiz kullanıldı.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
107
Satılık razer deathadder v2
Mouseyi satıyorum alacak varsa. Sınavlarım başladığı için artık kullanmayacağım. Sıfır paket. Kutusu açılmadı.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
151
Asus Tuf K3 klavye arıyorum..
Gaming.gen.tr sitesinden bu klavyeyi. almak için yetişemedim. Satmak isteyen ya da fazladan alan varsa özelden yazabilir misiniz?
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
146
Logitech G213 indirimli fiyattan alıcıyım
Güncell..Geçtiğimiz günler logitech g213 te indirim oldu, indirimli satmak isteyenler varsa aynı fiyattan ya da birazcık üstünden almak isterim...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
241
1+1 aylık gamepass kodu
Aslında 2 aylık gamepass kodu satılık. Ödeme yöntemini seçerseniz 1+1 şeklinde oluyor. Kendimden biliyorum. Coca coladan çıktı. Bir tanesi fazla...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
178
CRUCIAL BALLISTIX BLACK 8 GB DDR4 3200 mhz BL8G32C16U4B
4-5 ay kullanıldı. Amazondan alınmıştır. Tertemiz kullanıldı. Toplasan 2 ay kullanıldı. Garantisi devam ediyor hala.(1.5 yıl daha var) Pazarlık...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
223
Satılık Godfall Oyun Kodu
pazarlık payı vardır. Oyun epicde 250 TL
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
164
Satılık 300 TL steam kodu
Kodları 10, 20, 50, 100, 200TL ve toplu şekilde verebilirim. 10 ve 20 TL olan kodları sabit %10 indirimli satıyorum. Geri kalanı için max %15...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
190
Top Bottom