kaani ilanlar

MSI Evoke RX 5700 XT OC 8 GB Ekran Kartı
Kartı ikinci el olarak almıştım tam 1 ay önce. Kartta sorun olduğunu düşünüyordum ancak problemsiz bir kartmış, forumda konuyu gören olduysa o...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
35
Temiz Sapphire Pulse RX 580 4 GB
Sapphire Pulse RX 580 4 GB olan modelidir. Hiçbir şekilde mining yapılmadı, kartın termal macununu orijinal Arctic MX4 ile yeniledim kullanım...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
103
XPG (4x2) 8GB 2666 MHz DDR4 RAM 425TL
Merhaba, uzun zamandır sistemde kullandığım ancak 1-2 ay öncesinde yeni RAM aldığım için kenarda duran belleği satıyorum. Çok temiz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
52
Beats Studio 3 Kablosuz Kulaklık
Çok az kullanıldı. Piyasada en az kullanılan Beats kulaklık bu bile olabilir. Kutusu ve faturası ile verilecektir. Fiyatta elbette pazarlık var...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
71
Tüm Hesaplar İçin Geçerli 1 Ay Game Pass Ultimate 12₺!
En hızlı şekilde teslim edilecektir. Daha önceden kod kullandığınız hesaplarda kullanabilirsiniz. En ucuz 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodları...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
156
Tüm Hesaplar İçin Geçerli 1 Ay Game Pass Ultimate!
En hızlı şekilde teslim edilecektir. Daha önceden kod kullandığınız hesaplarda kullanabilirsiniz. En ucuz 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodları...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
171
Tüm Hesaplar İçin Geçerli 1 Aylık Game Pass Ultimate 14₺!
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate 14₺, Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konu günceldir. Şubat 2023 itibariyle satışlar halen devam...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
66
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu 15₺
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate 15₺, Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konu günceldir. Şubat 2023 itibariyle satışlar halen devam...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
87
FIFA 23 kadrolu hesaplarınızı alıyorum!
Eğer FIFA 23 oynuyorsanız ve kadrolu hesabınız varsa en iyi fiyattan alabilirim. Düzenli olarak FIFA 23 Ultimate Team hesabı satın alıyorum. Eğer...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
151
Windows 11 Home Retail Key
Merhaba, Elime bir iki tane daha kod geçti ve satmaya karar verdim. Windows 11 Home için retail keydir. Lisans anahtarı yani kod olarak teslime...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
113
Windows 10 Home Retail Key
Elimde fazladan 1 adet olduğu için satıyorum. Windows 10 Home sürümü için retail keydir. Microsoft'un kendi sitesinde Windows 11 Home sürümünde de...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
84
50 TL değerinde Tıkla Para 20 TL
Merhaba, elimde 10 adet Tıkla Para için ₺50 değerinde kod var. Kampanyadan geldi kodlar, kampanya bittiği ve alamayanlar için satıyorum. 1 adet...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
128
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu 10₺
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate 10₺, Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konu günceldir. Aralık 2022 itibariyle satışlar halen devam...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
151
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu 9₺
1 aylık Xbox Game Pass Ultimate 9₺, Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konu günceldir. Aralık 2022 itibariyle satışlar halen devam...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
319
Top Bottom