Kaan ÇABUK ilanlar

Midex CG-39BK Siyah Klasik Gitar 4/4 Sap Ayarlı Kesik Kasa
Gitar 22 EYLÜL 2022 tarihinde alındı. Yanında çantası ile gönderilecektir. Gitar siyah renktir, kozmetik olarak hiç bir sorunu yoktur.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
77
Aerocool One Duo kasa + 2 fan
İstanbul Aerocool One Duo kasa + 2 fan 800.00 TL
Kasa 12.06.2022 tarihinde alındı. Ekstra olarak içinde takılı 2 adet Dark dual ring fan var. Çoğu vidası paket içerisinde duruyor. Pazarlık cüzi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
170
Asus GeForce GT1030 Phoenix GDDR5
Şehir Belirtilmemiş Asus GeForce GT1030 Phoenix GDDR5 829.00 TL
Kart üst modele geçeceğim için satılıktır. Kutu ve faturası mevcuttur, kartı aldığımda sonradan satmayacağım düşüncesiyle bütün bakımlarını...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
68
Asus GT 1030 Phoenix - 64 Bit GDDR5 2 GB Ekran Kartı
Kartı model yükselteceğim için satıyorum, kartın bütün bakımlarını kendim yaptım o yüzden garantisi yok. Ekran kartının faturası, kutusu, statik...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
86
Rainbow Six Siege RANDOM UPLAY HESABI GARANTİLİ
------------------------------------------------------------------------------------------------------- + Bu ürünü satın aldığınız takdirde...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
131
4k Ultra HD 1 Yıllık GARANTİLİ Disney Plus
Hesaplar yıllık olarak verilir. Disney Plus 349TL yerine 15TL'dir. İstediğiniz zaman alabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yeni hesap verilir(25...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
162
VALORANT ELİTE 15-120 RANDOM HESAP
1 Hesap 1 Kişiye satılmaktadır. 15-50 skin aralığında gelir. Otomatik teslim edilir. Beğenmedim vb. durumlardan iade veya değişim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
138
4k Ultra HD 1 Yıllık Disney Plus
Hesaplar yıllık olarak verilir, Disney Plus 349TL yerine 15TL'dir, İstediğiniz zaman alabilirsiniz, Her hangi bir sorunda yeni hesap...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
186
Assassin's Creed® serisi ve WATCH DOGS®: LEGION olan UPLAY Hesabı!
Arkadaşlar elimde şöyle bi' hesap var: İsteyen olursa satarım. / PAPARA ile ücret alıyorum
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
118
Top Bottom