Samet38 ilanlar

Sapphire rx6600 8gb 256 bit
Amazon jp'den aldığım ekran kartını satıyorum. 4 Ocakta elime ulaştı. Hiçbir sıkıntısı yok aldığım fiyatttan geri satıyorum çok pahalıya geldiği için.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
117
100tl steam bakiyesi epin olarak verilicektir. Referansım var.
Epin olarak verilicektir steam bakiyesi. Referansım mevcuttur.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
132
Csgo operasyon kasıcak kişi aranıyor
Csgo da girdap operasyonu kasıcak kişi arıyorum. Aile paylaşımı ile hesabı kasıcak. Şuan 8 hesap bulunmakta duruma göre artabilir. Her hesapta 7...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
162
Steam 100-200-300-400-...1000TL Bakiyeli hesaplar.
İstediğiniz bakiyeyi ayarlayabiliriz.(100-200-300-500tl) Yüzde 20 indirimli şekilde teslim ediyoruz. İlk bilgiler verilicek. Hesaplar da her hangi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
146
Steam bütün her şey %15-25 indirimli şekilde hediye gönderiyorum
Steam üzerinden gönderilicek bütün herşeyi %15-%25 şekilde indirimli şekilde gönderiyorum. Oyun skin vb. Ödeme yöneti olarak havale/eft Güvenli...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
132
Steam da bütün her şey indirimli şekilde gönderiyorum.
Steam da olan bütün oyunlar skinler vb. Uygun fiyat ile gönderiyorum.Bütün skin satılan sitelerden daha uygun fiyata cs go skinleri...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
163
3060 ALINIR
3060 ALINIR 9,500.00 TL
3060 arıyorum satanlar iletişime geçebilir max 9500tl ye alıcağım
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
152
içinde 290tl bulunan steam hesabı
içinde 44 adet kırık diş operasyonu kasası var şuan her biri 6.5tl ediyor bu fiyat artadabilir hesabın bütün bilgileriyle beraber vericeğim
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
199
steam bütün skinler oyunlar market fiyatından daha ucuza veriyorum
steam bakiyem var onu nakite çevirmek için steam da hediye edilen takas edilen bütün şeyleri alıp satabilirim market fiyatından daha ucuza...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
153
DART1 Sistem satışta Ekran kartı dahil değil
Donanım arşivi son çıkardığı DART1 Sistem Alalı 1 ay oldu itopya.com garantili Bütün parçaların kurusu garantisi faturası var hiç bir sıkıntısı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
405
Gamepower Ranger
Kayseri Gamepower Ranger 350.00 TRY
Sıfır kapalı kutu kullanılmamış fatura garantisi var incehesap.com üzerinden alınmıştır pazarlık cuzi miktarda olur ürünün internet fiyatı en...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
373
Top Bottom