Emo7T ilanlar

Masaüstü Bilgisayar (Sorunsuz)
Hiçbir sorunu yoktur, herhangi bir kasma donma yapmaz çok rahatlıkla internette gezinebilir işlerinizi halledebilirsiniz. Bilgisayarı tek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
77
Atılım Mpad 5 ANDROID Tablet
Atılım Üniversitesinde okuduğum zaman kitaplar vb. dahilinde tablet te vermişlerdi dersler harici kullanmadım tertemiz sorunsuz tablet. Çizik veya...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
67
Ev için Masaüstü Bilgisayar (Sorunsuz)
Hiçbir sorunu yoktur, herhangi bir kasma donma yapmaz çok rahatlıkla internette gezinebilir işlerinizi halledebilirsiniz. Bilgisayarı tek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
73
ASUS TUF FX505 Gaming Notebook
ASUS Tuf Fx505du kusursuz oyun bilgisayarı. Termal macunu 2023 mart ayında yenilendi okuldan dolayı oyun oynamaya fırsatım olmuyor bu yüzden...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
65
Atılım Mpad 5 ANDROID Tablet
Atılım Üniversitesinde okuduğum zaman kitaplar vb. dahilinde tablet te vermişlerdi dersler harici kullanmadım tertemiz sorunsuz tablet. Çizik veya...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
140
TOSHIBA MQ04ABF100 1 TB Sıfır Harddisk
Hiçbir performans kaybı veya sorunu yoktur. Masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayalara uygundur Sata 3.0 1 TB Depolama 2.5 İnç
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
82
ASUS TUF GAMING LAPTOP- Kusursuz Dizüstü Oyun Bilgisayarı
ASUS Tuf Fx505du kusursuz oyun bilgisayarı. Termal macunu 2023 mart ayında yenilendi okuldan dolayı oyun oynamaya fırsatım olmuyor bu yüzden...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
112
SIKINTISIZ TEMİZ MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR - 2 Monitör Dahil
2 Adet monitör dahil satıyorum. Monitörler fazladan olduğu için birlikte satıyorum. Fotoğraflarda gördüğünüz tüm ürünler sağlam çalışır temiz ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
126
Toshiba MQ041AFB100 1 TB SIFIR DÜZEYİNDE HARDDİSK
Ürünümde hiçbir problem yoktur oyun veya uygulamalarda kullanmadım günlük internette dolaştım çok sağlıklı durumdadır. Her gördüğünü indirmeyen...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
95
ASUS TUF GAMİNG FX505 DİZÜSTÜ OYUNCU BİLGİSAYAR
Asus'un Tuf Gaming serisi dizüstü oyuncu bilgisayarı. RGB klavye, HyperCool soğutma teknolojisi 7.1 İkili ses sistemi 20mm lik klavye aralığı ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
150
LOGİTECH N100 Notebook Soğutucu
Sıfırdan farksızdır. USB ile bilgisayara takılır. Güzel bir performans verir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
116
RAMPAGE SN-R2 Mikrafonlu Oyuncu Kulaklığı
Kullanmadığım için satıyorum, rafa kaldırdım aynı sıfır ürünler gibi.. İndirim olur.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
158
EXPER OFİS MOUSE
Exper ofis mouse tüm aksamları çalışır. Sadece tekerleği birazcık kötü çalışıyor İndirim Olur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
105
EXPER OFİS KLAVYE
Exper ofis klavyesi her tuşu çalışır hiçbir çiziği yoktur sadece ayaklarından 1 tanesi kırılmıştır. Onun haricinde sağlamdır. İndirim Olur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
108
ACER 75Hz e Kadar Destekli Sıfır Düzeyinde Monitör
Çok dikkatli kullanılmıştır. Sağlam ve çalışır Özellikleri: 1280x1024 Çözünürlük 75Hz'e Kadar, Mat Ekranı sayesinde parlaklık kaybı yaşanmamaktadır.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
140
TP-LİNK 300Megabit Wireless İnternet Yükselticisi
TP-Link 300 Megabit internet sağlayıcısı, Kullanmadığım için satıyorum. Usb ile bilgisayara takılmaktadır. İndirim olur Olduğunuz konuma kargo ile...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
163
ASUS TUF GAMİNG FX505DU DİZÜSTÜ OYUNCU BİLGİSAYARI GARANTİLİ
Asus'un Tuf Gaming serisi dizüstü oyuncu bilgisayarı. RGB klavye, HyperCool soğutma teknolojisi 7.1 İkili ses sistemi 20mm lik klavye aralığı ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
191
TP-LİNK 300Megabit Wireless İnternet Yükselticisi
TP-Link 300 Megabit internet sağlayıcısı çok az kullanılmıştır. Usb ile bilgisayara takılmaktadır. Fiyat çok önemli değildir sizin yazmanız önemlidir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
159
ACER LCD 75Hz Monitör
Çok dikkatli kullanılmıştır.Sağlam ve çalışır Özellikleri: 1280x1024 Çözünürlük 75Hz Mat Ekranı sayesinde parlaklık kaybı yaşanmamaktadır. Ölü...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
281
Exper Ofis Klavyesi
Exper ofis klavyesi her tuşu çalışır hiçbir çiziği yoktur sadece ayaklarından 1 tanesi kırılmıştır. Onun haricinde sağlamdır. Fiyat çok önemli...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
278
Top Bottom