Neler Yeni

Çevre Birimleri - EKİPMANLAR -

Filtreler

CORSAİR VOİD ELİTE RGB KABLOSUZ KULAKLIK İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMLİ KONTROLE ACIK
CORSAİR VOİD ELİTE RGB KABLOSUZ KULAKLIK İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMLİ KONTROLE ACIK faturası var 2023 subatta alındı 2025 subata kadar garantisi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
22
Logitech G Pro X 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık
Ürünün bir sorunu yoktur tüm aksanları çalışır durumda eski deri pedler kullanıma baglı aşındığından yeni deri padler alıp taktım 1 haftalık...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
Thrustmaster T300RS GT direksiyon
16 nisan 2024 vatan pc faturalıdır. sıfırdan farksız kutulu faturalıdır.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
24
RAZER BLACKSHARK V2X TEMİZ
09.12.2022 tarihinde itopyadan alınmıştır. Temiz kullanılmıştır deforme yoktur.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
21
APAYADO K98 RED SWİTCH HOTSWAP MEKANİK KLAVYE
Ürün yurt dışı ürünü temiz sorunsuz deneme amaçlı kullanıldı masama büyük geldiği için satıyorum %60 klavye takası olur yanında 2 adet yedek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
30
Razer Cobra Pro
Razer Cobra Pro 2,300.00 TL
2. El , 3 gün kullandım. Garanti Kutu Fatura yok. İstanbul Avcılar'da yaşıyorum. Takas tekliflerine açığım.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
27
HYPERX CLOUD 2 KABLOLU
Arkadaşlar merhaba ben yeni bi sistem dizdim ve 2 tane kulaklık aldım Razer marka wireles bi kulaklık aldım bitanede ersin yekine özenip hyperx...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
Delux 4K Domgle
Ürünü amazondan aldım fakat mouse almaktan vazgeçtiğim için kullanmıyorum bu yüzden satıyorum ürün sıfır kapalı kutu
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
35
Viewsonic QHD 1ms 144hz İPS Monitör
Çok temizdir. Alan memnun kalır. Garantisi yeni bitti. ürün modeli VX2705-2KP-MHD özelliklere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
27
MSI G321Q (ITOPYA'dan 25 Gün önce alınmıştır)
Merhaba Forum, Detaylı fotoğraf isteyenler numaramdan ulaşabilir. ürün kutulu faturalı garantilidir. Satın alınalı 1 ay falan oldu. satma...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
75
Snopy airfit bluetooth kulaklık
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-snopy-airfit-bluetooth-kulaklik-1187568562/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
14
Klavye Keycaps Beyaz Pudding, Pembe Tuş kapağı
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-klavye-keycaps-beyaz-pudding-pembe-tus-kapagi-1194296136/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
19
Cooler master mh630 1 yıl garantili sıfır
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-cooler-master-mh630-1194561023/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
17
Corsair K65 Rgb mini Cherry Mx Silverspeed
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-corsair-k65-rgb-mini-mekanik-klavye-cherry-mx-silverspeed-8...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
16
İNANILMAZ AOC 24g4x PARASINA MSİ G241 OPTİX SIFIR AYARINDA
PİYASA FİYATININ NEREDEYSE YARISINA AOC FİYATINA MSİ G241 OPTİX E SPORTS. PARAM GÜVENDE İLE SATILIR. 23.8” (60cm) IPS Panel 1920x1080 FHD...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
50
İngilizce/Korece Keycaps arıyorum
ingilizce/korece keycaps arıyorum küçük enter olmalı satan varsa iletişime geçerse sevinirim istanbul içi elden almayı düşünüyorum
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
33
Razer Kraken V3 Pro veya Razer Blackshark V2 Pro Arıyorum
Temiz kullanılmış olursa ve fiyat abartı değil ise iletişime geçin lütfen.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
21
Satılık Asus Rog Keris
Asus Rog Keris Satılıktır 3389 sensöre sahiptir Kutu Fatura Garanti Mevcuttur Ufak çizikler vardır (taşıma sırasında oldu ) Fakat performans...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
76
Z11 Sıfır kutuda
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
78
AKKO 5108B PLUS
AKKO 5108B PLUS 3,200.00 TL
Klavye 25 Mart 2024'te Amazon'dan alınmıştır. Temiz kullanılmıştır hiçbir sorunu yoktur. Ekstra ücret karşılığında yanında hiç kullanılmamış 45...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
42
Top Bottom