Neler Yeni

Mouse (Fare)

Filtreler

Razer deathadder v2 mini
İstanbul Razer deathadder v2 mini Teklif
2023 Nİsanda aldığım mouseyı satmayı düşünüyorum fakat aklımda net bir rakam yok sebebi ise aktif olarak fiyat ederini bilmiyorum.Hiçbir sorunu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
23
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Beyaz V2 Gaming Mouse
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Beyaz V2 Gaming Mouse kutu fatura garanti mevctut yedek skatez ve yedek swith mevcuttur grip tapeleri...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
39
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint beyaz kfg tam temiz sorunsuz
Merhaba farklı bi mousa geçeceğim için satılık kfg tam temiz sorunsuz bir ürün yedek switch ve skatez mevcuttur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
ZOWİE EC1-C (SIFIR)
İstanbul ZOWİE EC1-C (SIFIR) 3,499.00 TL
PARACORD(HAFİF ÖRGÜ) KABLOLU YENİ NESİL VERSİYONDUR. ÜRÜN SIFIR KUTULU FATURALI GARANTİLİ TURNUVADAN KAZANILDIĞI VE İHTİYACIM OLMADIĞI İÇİN...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
64
Steelseries Rival 5
Ankara Steelseries Rival 5 1,000.00 TL
Merhabalar, elime büyük geldiği için satıyorum sadece 1 kere kullandım test amaçlı onda da tam veri alamadım elime büyük geldiği için Faturası...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
65
Logitech G305 kda özel seri
Mouse lol oyununun özel serisine aittir belgeleri vs durmaktadır cihaz tertemizdir 2.4ghz kablosuz oyuncu mouse Logitech g305 kda Daha fazla foto...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
80
Delux 4K Domgle
Ürünü amazondan aldım fakat mouse almaktan vazgeçtiğim için kullanmıyorum bu yüzden satıyorum ürün sıfır kapalı kutu
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
45
Satılık Asus Rog Keris
Asus Rog Keris Satılıktır 3389 sensöre sahiptir Kutu Fatura Garanti Mevcuttur Ufak çizikler vardır (taşıma sırasında oldu ) Fakat performans...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
92
Logitech G305 Kablosuz Mouse
Hiçbir sorunu yoktur. Garantisi bitmiştir. Yanında hiç kullanılmamış orijinal pil kapağı verilecektir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
340
VGN Dragonfly F1 Pro Max Wireless Mouse |  Wraith Spirit of Aim Mousepad
VGN DragonFLY F1 Pro Max ve Wraith Spirit Of Aim Mousepad Ürünlerin daha 18 ay garantileri mevcut lütfen Görselde görünen Skate hiç açılıp...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
45
Logitech G305 Lightspeed Beyaz Kablosuz Gaming Mouse
Arkadaşlar merhabalar elimde İtopya'dan alınma Logitech G305 kablosuz mouse var sıfırdır hatta daha elime bile ulaşmadı(kargoda) alacak kişi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
66
Razer Deathhadder V2 Mouse Az Kullanılmış
Merhaba, ürünü çok az kullandım. Kablosuz mouse alacağım için satıyorum. Kutusu vs mevcut. Garantisi daha vardı.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
32
SteelSeries Aerox 5 Diablo sıfır kablosuz mouse
Ürün kapalı kutu vatan faturalıdır İstanbul https://shbd.io/s/u9i8wd6Z
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
60
Fantech Mouse Kablosuz
Fantech Helios XD3 kablosuz farem satılıktır. Ürün sıfırdır, ambalajı dahi açılmamıştır. Profilimdeki diğer mouse ile birlikte almayı düşünen...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
42
Fantech Mouse Kablosuz
Fantech Helios UX3 V2 kablolu farem satılıktır. Ürün sıfırdır. Profilimdeki diğer mouse ile birlikte almayı düşünen olursa indirim yapabilirim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
29
GLORİOUS MODEL O RGB KABLOSUZ MOUSE SIFIR
GLORİOUS MODEL O KABLOSUZ MOUSE 19.000 DPİ 400 İPS KAPALI KUTU İKİ YIL GARANTİLİDİR. ALICISINA HAYIRLI OLSUN.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
77
Logitech G Pro X Superlight
Ürün sadece kontrol amaçlı açılmış hiç kullanılmamış 0 garantili Logitech G Pro X Superlight Magenta 'dır Ürün TR faturalıp olup garantiisi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
59
Logitech G502 Hero Kutusunda Açılmamış.
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım farenin orta tuşu arızanlandığı için garantiye gönderdim. Penta servisinde sıfırıyla değiştirildi. O süre zarfında...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
71
Lamzu Maya 4K + 4K Dongkd
İstanbul Lamzu Maya 4K + 4K Dongkd 3,000.00 TL
Mouse Wraith üzerinden 30 Kasım 2023 tarihinde alınmıştır. Yaklaşık olarak 16 ay daha garantisi mevcuttur. Ürünün ikinci sahibiyim ve ürün...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
STEELSERİES RİVAL 3
merhabalar ürnü 2 ay önce amazondan aldım temiz kullandım hiç öyle yumruk atma vs. yapmadım ürün gayet temiz sorunsuz sahibinden ilanını...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
56
Top Bottom