Neler Yeni

Çevre Birimleri - EKİPMANLAR -

Filtreler

Asus tuf vg27aq1a
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
13
Lg 2k 27inç 144hz monitör 27gl83a
2-3 gün kullanıldı. Kutusunda duruyor. Faturası var. Çizik, ölü piksel vs yoktur. Sıfırdan farksız. İstanbul 2k 27 inç 27" QHD (2560x1440) NVIDIA...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
20
Kablosuz custom mekanik klavye + bilek desteği XVX M61 Yellow Switch
XVX M61 + Bilek desteği Gateron PRO Yellow switch Tape + Foam + Lube modlu USB manyetik dongle ile kablosuz + Type C kablolu bağlantı PBT Double...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
94
!!SIFIR!! E-YOOSO Z66 RGB TKL RED SWİTCH KLAVYE
E-YOOSO Z66 TKL RGB LOW PROFİLE KLAVYE FİYAT SON 800 DETAYLAR VE FOTOĞRAFLAR İLANDA MEVCUT SAHİBİNDEN İLAN NUMARASI: 1171212438
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
66
porima ABS filament
çok az kullanılmış yazıcı uyumlu olmadığı için baskı alamıyorum o yüzden elimde kaldı
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
18
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Beyaz V2 Gaming Mouse
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Beyaz V2 Gaming Mouse kutu fatura garanti mevctut yedek skatez ve yedek swith mevcuttur grip tapeleri...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
35
YOKOHAMA Stepne
İstanbul YOKOHAMA Stepne 3,500.00 TL
T125/70 D16 Yokohama Stepne, sıfır gibi. Mitsusbishi Lancer aracımızı 1 sene önce sattık stepne depoda kaldığı için lastik biraz pis, parlatıcı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Yedek parça
Hit
31
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint beyaz kfg tam temiz sorunsuz
Merhaba farklı bi mousa geçeceğim için satılık kfg tam temiz sorunsuz bir ürün yedek switch ve skatez mevcuttur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
22
ZOWİE EC1-C (SIFIR)
İstanbul ZOWİE EC1-C (SIFIR) 3,499.00 TL
PARACORD(HAFİF ÖRGÜ) KABLOLU YENİ NESİL VERSİYONDUR. ÜRÜN SIFIR KUTULU FATURALI GARANTİLİ TURNUVADAN KAZANILDIĞI VE İHTİYACIM OLMADIĞI İÇİN...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
56
Satılık Temiz Logitech G213 Gaming Klavyesi
Ürün temiz olup, düzenli olarak bakımını yaptım. Tek sorunu W tuşunun ara sıra basmaması, bunun dışında hiçbir tuş ya da başka bir yerinde sorun...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
24
Sıfır DAREU EK871GTR
Klavye kendi sitesinde 1900 TL. Ben 9 Eylül'de aldım o zamandan beri maks 3 4 saat kullanmışımdır daha kablosunu takmadım kendi şarjıyla...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
39
AOC 24G2U Monitör
İstanbul AOC 24G2U Monitör Teklif
Arkadaşım AOC 24G2U model oyuncu monitöründen arıyor. Ölü pikselsiz, ekranı çiziksiz olmak zorunda. İstanbul içi gelip teslim alacak.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
95
Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8 1 ms Full HD Curved 200 Hz Monitör
Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8 1 ms Full HD Curved 200 Hz Monitör Kutu Fatura bulunmamaktadır.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
24
Steelseries Rival 5
Ankara Steelseries Rival 5 1,000.00 TL
Merhabalar, elime büyük geldiği için satıyorum sadece 1 kere kullandım test amaçlı onda da tam veri alamadım elime büyük geldiği için Faturası...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
61
Samsung Odyssey Neo Mini LED G9 LS49AG950NPXUF 49"
Samsung Odyssey Neo G9 MINI LED LS49AG950NPXUF 49" 1 ms Dual QHD Curved 240 Hz Oyuncu Monitörü 8 Temmuz 2024 Faturalı Kutusu, garantisi, tüm...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
212
Acer Nitro XV272UV3bmiiprx 27 0.5MS 180hz İPS 2K Pivot Sıfır Ayarında
Ürün 5-6 ay önce amazondan alınmıştır o zaman sınırla sayıda satışa çıkarılmıştı sadece akşamları iş çıkışı 1-2 saat kullanılmıştır sıfırdan...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
44
Mucai mk61
Mucai mk61 499.00 TL
Ürün sorunsuz Güzel. Türkçe karakter yok ama tuş atamaları ayarlanmış Türkçe karakter yazılıyor.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
68
Havit 2002D kulaklik.
7-8 ay dan fazla olmustur alalı ancak 1 hafta anca kullandım. Sıfır gibi tertemiz. Kullanmadiğm için satıyorum. Düsünen arkadaslar için biraz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
51
Logitech G305 kda özel seri
Mouse lol oyununun özel serisine aittir belgeleri vs durmaktadır cihaz tertemizdir 2.4ghz kablosuz oyuncu mouse Logitech g305 kda Daha fazla foto...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
76
Sony 7+1 ses sistemi takas olur
Manisa Sony 7+1 ses sistemi takas olur 6,500.00 TL
Ürün sıfır ayarında her türlü teste tabi tutulabilir çok temiz titiz bir ailem vardır 😄
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
57
Top Bottom