Neler Yeni

Diğer

Filtreler

THRUSTMASTER T300RS+SF1000
T300RS GT VE SF1000 F1 WHEEL ADDON. İKİSİ DE 1 AY ÖNCE VATANDAN ALINMIŞTIR KFG TAMDIR. FİYATI PAZARLIKSIZ 40.000 TL DİR. SF1000 DİREKSİYONU AYRI...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
JPQGC178347 Swiss Made JP
Saati 2023'ün Ocak ayında saat&saat mağazasından satın aldım. Kutusu yanında verilecektir. Kullanmadığım için sıfır gibidir nakit lazım olduğu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
38
AMD Wraith Spire RGB LED İşlemci Soğutucusu
Ürünü 1-2 ay arası kullandım arkadaşlar sıvı soğutma aldığım için satılık gözlemlerime göre stok fana göre bir 10 derece daha serin tutuyor sizin...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
56
SIFIR ASUS AC-750 MODEM
Arkadaslar ürün sıfırdır internet saglayıcım bana baska modem getirdigi için aldıktan sonra kullanamadım elimde kaldı kutusu faturası garantisi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
32
Rampage Showy Laptop Soğutucusu
15.6" ve 17" laptop soğutucusudur. Temizdir, herhangi bir problemi vesaire yoktur. Kutusu ve faturası bulunmamaktadır, orijinal örme kablosu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
43
Logitech DFGT Driving Force GT direksiyon seti
Bütün tuşları, bütün fonksiyonları %100 çalışır vaziyette. Sadece pedalın altında ağırlık yapsın diye metal ufak bir parça var, o yerinden çıktı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
166
STEELSERIES QCK PRISM CLOTH 3XL
Fotoğrafta göründüğü gibi kutusu mevcut. Sarı sitedende ilan açabilirim
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
48
Wraith Blade X Japan Edition Semi-hard Mousepad
Kapalı kutudur. Dolapda, Letgoda, ve Sahibinden de ilanım mevcuttur. En uygun fiyatla kapalı kutu japan edition blade X alabileceğiniz ilan...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
145
Keycaps Pazarı
Keycaps Pazarı 525.00 TL
2set Ansi layout küçük enter - büyük sağ shift pbt keycaps mor olan ışık geçiriyor ve space sesi mükemmel , yeşil olanın kalitesi çok iyi ve genel...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
90
KEYCAPS PAZARI
KEYCAPS PAZARI 575.00 TL
2 set OEM profile keycaps Ansi layout. Mor olan ışık geçiriyor, ikisi de pbt ama yeşil olanın malzeme kalitesi ve ses tonu mükemmel. kargo dahil...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
87
2set pbt keycaps (Mor olan ışık geçiriyor)
Mor olan ışık geçiriyor, aldığım fiyata veriyorum,sabah geldi kullanılmadı (benim klavyemin shifti bi tık daha küçük tam olmadı, sıkıntısız...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
78
G29 Direksiyon Seti Arıyorum
G29 direksiyon seti ve shifter arıyorum İstanbul ve Kocaeli içi elden teslim alabilirim. Shifterlı ve shiftersız fiyat verebilirsiniz. Bütçem 6-7 bin.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
60
SIKINTISIZ- TEMİZ VEYA SIFIR EKİPMANLAR
COBRA PRO JELATİNİ AÇIK KULLANILMADI SIFIR KONDİSYON KFG TAM 1900TL DİP CORSAIR STRAFE MK2 CHERRY MX SILENT GLOBAL GARANTI VAR KUTU YOK SIKINTISIZ...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
134
STEEL SERIES PRISMCAPS UK LAYOUT
STEELSERIES PRISMCAPS UK LAYOUT BEYAZ 1AY KULLANILDI 550 PAZARLIKSIZ
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
Logitech X 52 HOTAS GARANTİSİ DEVAM EDİYOR (faturası verilecek)
Nisan 2023 de aldım. Genellikle Flight simülatörde kullandım. En ufak bir çizik ya da aşınma yoktur. Bütün kutu içeriği, poşetleri, kabloları ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
59
Steelseries prism caps beyaz (1ay kullanıldı)
Çok az kullandım, klavye değiştiğim için satıyorum. Eksik yok tertemiz büyük enter uyumlu UK versiyon amazon fiyatı 800tl 600den satıyorum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
80
Escape from tarkov hesap alınır
Mail dahil verebilecek hesap arıyorum önceliğim eod öncelik ama standart olur
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
55
logitech g29 direksiyon seti + vites + sıtand
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
105
Artisan Hayate Otsu Soft XL
Mousepad komple yıkanıp yüzeyine zarar vermeden iyice temizlenmiştir elimden gelen tüm her şeyi yaparak padi ancak bu kadar düzeltebildim yapısını...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
74
Asus logolu MOUSEPAD
İstanbul Asus logolu MOUSEPAD 199.00 TL
Sıfır kaliteli Asus logolu MOUSEPAD 90*30
Süresi
Tip