Neler Yeni

Kasa, Güç Kaynağı

Filtreler

THERMALTAKE S200 TG ARGB MESH PANEL BOŞ KASA
Merhaba ürün hazır sistemle geldi hiç kullanılmadı sıfır kutusunda duruyor jelatinleri üzerinde herhangi bi kurulum yapılmadı kutu fatura garanti...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
7
THERMALTAKE 650W +80 PSU SIFIR HAZIR SİSTEMLE ALINDI HİÇ KULLANILMADI
Thermaltake 650w +80 psu ürün sıfır hazır sistemle alınmıştır hiç kullanılmadı yüksek w geçtiğim için boşta duruyuor fatura garanti mevcut 1700 TL...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
5
Asus tuf gt301 kasa
Asus tuf gt301 kasa 2,250.00 TL
Asus tuf gt301 kasa, gaming gen trden sıfır hazır sistemle geldi hiç kullanılmadı,içindeki parçalar başka kasaya montaj edildi.Kutu fatura garanti...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
18
Rampage iceblade
Rampage iceblade 2,400.00 TL
1 haftalik bile degil rampage iceblade beyaz satiliktir 7 tane argb fanli
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
41
Satılık Vento VG07F kasa
Merhaba, aldığım hazır sistem ile gelen Vento VG07F kasamı istediğim kasayı almak için satıyorum.Hiç bir sıkıntısı yok 5 aylık sistem sıfırı neyse...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
NZXT H210 Mini Itx kasa
ürün 1 ay kullanıldı hiçbir sorunu yok 2 adet cooler master fan ile sıfır temizliğinde premium bir kasadır sadece mini itx Anakart ile uyumludur...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
37
Thermaltake psu ve 650w +80 güç kaynağı
Merhaba sıfır hazır sistemle gelen Thermaltake S200 TG arb kasa ve Thermaltake 650w +80 psu sıfır kullanılmadı kasa ve psu değişikliğini sebebiyle...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
40
Aigo GP750 750W +80 Bronze
750 watt güç kaynağı aktif pfc ve korumaları var 4070ti ile sorunsuz çalıştı Üzerindeki yazıya göre 750 watt'ı kayıpsız verebiliyor game...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
71
NZXT H5 FLOW (RGB'ye çevrildi)
Ürünü yurt dışından düz H5 flow olarak aldım TR de rgb models çevirdim corsair Sp140 rgb pro + lighting node kontrolcü Ve thermalright ARGB 4 adet...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
84
Thermaltake 650w +80 sıfır psu
Merhaba hazır sistem aldım psu değişeceğim için satıyorum hiç kullanılmadı sıfır fatura garanti mevcuttur Son fiyat:2000 TL Thermaltake 650w +80...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
31
MSI MPG A650GF
Şehir Belirtilmemiş MSI MPG A650GF 3,000.00 TL
20.05.2023'Te Vatan Bilgisayardan alınmış olup parça parça toplanıldığı için Ağustos ayında montajı yapılmış olup A850G modeline geçince boşa...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
29
NZXT H510 Flow 2 fanlı boş Garantili kasa
Kasa değişikliği sebebiyle ürün satılıktır. Sıfır ayarında sorunsuz KGF mevcut. Sahibinden'de alıcı ödemeli anlaşmalı kargo ile gönderilecektir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
Powerboost Vk-g3701w Bilgisayar Kasası
Sadece Dış kasa satılıktır Psu dahil fiyat için özelden ulaşınız. İçerisindeki psu XIGMATEK X-POWER 650W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI 1 Yıl Kullandım...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
44
HP Omen 800 Oyuncu Kulaklığı Sıfır
HP Omen 800 Oyuncu Kulaklığı sıfır kutusunda hiç kullanılmamış merak ettiğiniz bir şey varsda direk yazabilirsiniz istanbul içi elden teslim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
28
Lian Li O11D Evo White
Merhabalar. Temmuz 2023 ayında Gencer Gamingten alınan kasamı satmak istiyorum. Ekran kartı alamadığım için sistem kurulduğundan beri nadir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
68
Corsair 4000x RGB kasa
Merhabalar kendi kullandığım kasayı değiştirdiğim için satılıktır hiç bir sorunu yoktur 3 tane sp120 fan vardır önde rgb o şekilde satıyorum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
58
CORSAİR RM750 MODEL 750W GOLD+ PSU
Arkadaşlar merhaba, PSU 7 yıl garantisi vardır itopyadan alınmıştır. Kutu ve fatura vardır yorulmamış herhangi bir sorunu yoktur. İstanbul içi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
56
Corsair 4000x rbg boş kasa beyaz
Yertrmiz jelatinleri bile sökülmedi. Fansız ve kontrolcüsüz olarak satılıktır. Amazon Türkiyeden alındı 2021 nisan da almıştım. Kutu ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
117
DeepCool CC560 Siyah ATX Oyuncu Kasası Satılır
Şehir Belirtilmemiş DeepCool CC560 Siyah ATX Oyuncu Kasası Satılır 1,000.00 TL
DeepCool CC560 Siyah ATX Oyuncu Kasası Kasayı hazır sistemden aldım ekran kartım küçük geldiği için yeni kasa aldım bunu satmak istiyorum yerine...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
95
PSU ALACAGIM
PSU ALACAGIM Teklif
600 veya 650 watt iyi fiyat veren varsa iletişime geçebilir
Süresi
Tip