Neler Yeni

Kulaklık ve Mikrofon

Filtreler

SATILIK Fifine T669 USB Condenser Mikrofon
Fifine T669 USB Condenser Mikrofon seti Fiyat 1500 Tel : 05465005204 İsmail GÜDEK
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
18
SATILIK Steelseries Arctis Nova 4 Kablosuz Çoklu Platform Oyun Kulaklığı
Steelseries Arctis Nova 4 Kablosuz Çoklu Platform Oyun Kulaklığı kulaklığım nova pro aldığımdan dolayı satılıktır toplamda 50 saat...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
15
steelseries nova pro
steelseries nova pro 4,000.00 TL
ikinci el olarak almıştım kablosuz modeline geçtiğim için satıyorum, zaten uyguna veriyorum pazarlık teklif etmeyiniz kablolu kulaklıklar arasında...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
28
CORSAİR H80 MAX KABLOSUZ
HS80 RGB VE H80 WİRELESS ile karıştırmayınız yeni çıkan en üst seviye kulaklıktır kapalı kutu
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
37
Anker soundcore life q30 + ekstra kulak yastığı
İlanın detaylarına burdan ulaşabilirsiniz. https://shbd.io/s/E0iF5R67
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
127
STEELSERİES NOVA 7 VE XBOX GOLD SHADOW ÖZEL SERİ KOL
2 Üründe tertemiz eksiksiz ilgililer yazarsa ilanıma yönlendirebilirim istanbul içi elden teslim gel test et ne aldıgını gör öyle al KULAKLIK 3300...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
52
Sıfır Profesyonel Yayıncı Mikrofonu Fifine K658 Uygun Fiyattan Satılık
FİFİNE K658 adlı ürün elime tanıtmam için gönderildi, ben youtube'da içerik üreticiliği yapıyorum ve hali hazırda kullandığım başka mikrofonum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
58
Soulsense pembe gaming kulaklık
Ürün birkaç aylıktır. Kardeşim tarafından birkaç ay kullanıldı. Ürün Türkiyedeki fury x kablolunun ses kartsız versiyonudur. Tasarım olarak hyperx...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
52
HyperX Cloud 2 7.1 Kulaklık
Ürünün garantisi yoktur tertemiz kullanılmış olup hiçbir problemi bulunmamaktadır alıcısına hayırlı olsun
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
HyperX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı
Ürünün garantisi yoktur temiz kullanılmış olup herhangi bir sorunu yoktur alıcısına hayırlı olsun
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
53
Hiç kullanılmamış 0 anker Q30
Ürünü Trendyol üzerinden aldım garantisi var 17 Mayıs günü elime ulaştı ses kalitesi gerçekten çok güzel özellikle transparan modu çok...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
56
Corsair void wireless
Corsair void wireless 2,000.00 TL
Kutusu duran Corsair void wireless almayı düşünüyorum satan varsa pazarlıksız Max 2k butcem var İstanbul Kocaeli tarafları olursa iyi olur
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
35
HyperX Cloud 2 2.el olarak kutulu faturalı satılıktır.
HyperX Cloud 2 2.el olarak kutulu faturalı satılıktır. Detaylar alttaki linkte mevcuttur oradan param güvende ile satmaktayım fiyat : 1250TL dir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
59
HYPERX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı
Ürünün garantisi yoktur kutusu vardır temiz ve dikkatli kullanılmıştır
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1
Öncelikle merhabalar formda açtığım konulardanda anlayacağınız üzere cihazı yeni aldım 1 günlük cihaz ilk wireless denemem olucaktı ama bana göre...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
52
Razer blackshark v2 x oyuncu kulaklığı
Sıfır kapalı kutu garantili oyuncu kulaklığı. Siyah ve yeşil renk mevcut
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
78
Oyuncu kulaklığı arıyorum
Oyuncu kulaklığı arıyorum 1000 TL altı.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
60
RAZER Seiren Mini(NB39 Stand Hediyeli)
Kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için haziranda laptop.com.tr üzerinden aldım, KFG tam. Şu an boşta duruyor yeni kulaklık aldığım için. 1400 TL...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
65
Steelseries Arctis 9
Ankara Steelseries Arctis 9 4,000.00 TL
Sıfır ayarında tertemiz kullanıldı pedleri ve bandı tertemiz yeni temizlendi ve temizlendikten sonra kullanılmadı. Hiçbir problemi yoktur daha iyi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
80
Asus Rog Strix Go 2.4
Asus Rog Strix Go 2.4 2,000.00 TL
1 ay önce aldığım Asus Rog Strix Go 2.4 satılıktır. Kutu açılıp içine bakıldı. Hiç kullanılmadı. Corsair HS80 Max aldığım için artık...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
78
Top Bottom