Neler Yeni

Cep Telefonu

Filtreler

APPLE TR GARANTİLİ NATURAL TİTANYUM İPHONE 15 PRO 256GB TERTEMİZ
Ürünü 2023 Ekim tarihinde mediamarkt üzerinden satın aldım. Hiçbir yerinde hasar, çizik yoktur. Donanım hatası, servis görmemiştir. Pil sağlığı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
16
Samsung Galaxy A35 5G Veya A55 5G ALINIR
Takas Olarak: Xiaomi Mi 10T (6/128) PUBG MOBİL 120 FPS Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 865 Cihazını Vereceğim HERHANGİ BİR PROBLEMİ VS...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
25
Samsung S24 Plus Alınır
Nokta hatasız olması önemli, herhangi bir kozmetik sorununun olmaması lazım. Tercihen gri ya da siyah renk. Ciddi alıcılar ulaşabilir.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
37
Üst Modele Geçiyorum! Tertemiz iPhone 13 , 256 GB Kaçmaz!
Selamlar herkese; Garantisi bugün bitecek olan,%85 Pil ömrüne sahip 10/10 kondisyondaki Gece Mavisi rengindeki cihazımı tüm kutu içeriği ile...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
58
S24 ultra  512 Gb yurt dışı
Bursa S24 ultra 512 Gb yurt dışı 31,999.00 TL
2 ay önce sıfır almıştım. Hiçbir sıkıntısu falan yok herhangi bir çizik te yok ilgilenen varsa https://shbd.io/s/Ygir0bJf Bu linkkten detaylı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
79
iPhone 11 64GB - %75 Pil Sağlığı, Face ID Çalışıyor, Faturalı, Çiziksiz
Satılık iPhone 11 64GB modeli. Telefonun tüm özellikleri sorunsuz çalışmaktadır. Yüzde 75 pil sağlığı ile hala güçlü bir performans sunuyor. Face...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
45
SAMSUNG A14 4/128 GB SİYAH
Şehir Belirtilmemiş SAMSUNG A14 4/128 GB SİYAH 3,000.00 TL
Sorunsuz tertemiz cihaz. Sarj aletiyle birlikte verilecek.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
55
MACBOOK AİR M1 16 GB -256 GB
3 aylık tertemiz laptopumu satıyorum.Apple garantilidir.Herseyi mevcut.Alana hayırlı olsun
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
46
Her Türlü takasa açık
Merhaba Arkadaşlar, Elimde kullanılmayan bir telefon var değerlendirmek istiyorum, Eğlenceli olur diye takas yapmayı düşünüyorum her türlü takasa...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
318
İphone 14 Pro Max 128 Gb Temiz
%86 Pil Ocak 2025 garantili kutusunu kaybettim faturası tam iphone 14 pro max mor renk cihazım Antalya için satılıktır. Mantıklı takasa açıktır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
TEMİZ IPHONE XS-11 64 GB TR CİHAZ
Herşeyi aktif ve değişensiz xs bakıyorum.Özellikle face id çalışması lazım ve ekran ve diğer parçalar orjinal olmalı
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
316
İphone 13 midnight 128gb
İPHONE 13 MİDNİGHT 128GB DEĞİŞEN PARŞASI YOKTUR TELEFON AÇILMAMIŞTIR GARANTİSİ YENİ BİTMİŞTİR PİL SAĞLIĞI:79 KAMERA KENARLARINDA 13 MODELLERİNDE...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
73
LG G6 SİM OKUMUYOR SATILIK
Cihazın sorunu simden başka yoktur android 9 yüklü ileride koleksiyonluk olur temizdir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
64
IPhone 15 Plus 128 GB
IPhone 15 Plus 128 GB 47,500.00 TL
Dostlar merhaba, Kendi cihazımdır. Araba satın aldım ve borca girdim borçları toparlamak için satıyorum. Pil Sağlığı: 97 Kırık, çizik, çatlak vs...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
115
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-s10e-tertemiz-turkiye-cihazi-100pil-plus-sifir-aksesuarl...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
69
iphone se 2020 temiz kulanılmış
kozmetiği çok temiz kullanılmıştır ihtiyaç için satıyorum gram belli etmeyen ekranda çizik vardır asla belli etmiyo kullanıma engel değil...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
69
1 Yıl Garantili 128 beyaz %93 pil iphone 11 KÜTAHYA
Vodafoneden aldım.. çizik görürseniz yol paranız benden o derece sıfır. Param güvende olmaz havale sonrası kargo. Veya elden.. S23 takas olur...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
72
SAMSUNG S24 256GB SIFIR
Ankara SAMSUNG S24 256GB SIFIR 34,000.00 TL
SAMSUNG S24 256GB SIFIR Hiç açılmamış koruma jelatinleri üstündedir. Mediamrkt faturalıdır.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
94
Takaslık İphone 15
Ankara Takaslık İphone 15 Teklif
Telefonu takas edeceğim. Telefon yurtdışı, pili %98. Cihaz 5 aylık olup temizdir. Kutusu vesaire duruyor. Pc kasa ile takas düşünüyorum. Duruma...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
70
Satılık Samsung S24 8GB/128GB Siyah
Merhaba Satılık Samsung S24 8GB/128GB Siyah
Süresi
Tip
Satılık