Neler Yeni

Kulaklık ve Mikrofon

Filtreler

MSI IMMERSE GH50 7.1 Surround Kablosuz Gaming Kulaklık Katlanır tak çıkar mikrofonlu itopya.com
21.03.2024 fatura tarihi sıfır paketinde katlanır ve tak çıkar mikrofonlu
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
15
SteelSeries Arctis 9 Kutusu açılmamış Faturalı
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
33
Razer hammerhead v2 pro aranıyor
Güzel kullanılmış Razer hammerhead v2 pro ariyorum faturali olmasi sartiyla elinde olan ve satmak istiyen arkadaslar iletisime geçebilirler. Tek...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Yedek parça
Hit
37
ACİL HYPERX CLOUD 2 VE PULSEFIRE HASTE
İki ürünü de bilenler bilir. Ürünleri amazondan 8 eylül 2023 de amazondan aldım. faturaları kutuları herşeyleri duruyor. hiç bir deformeleri...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
68
Kocaeli HyperX Cloud Core 7.1 Sıfır ayarında sorunsuz.
Kafama kücük geliyor kafam biraz büyük maalesef steelseries e geçeceğim, yoksa çok memnunum 5 aylık sorunsuz ciziksiz her seyi tam.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
58
LOGİTECH G PRO X KABLOLU
Logitech g pro x kablolu modelidir arkadaşlar fotografta güzel cıkması açısından kabloyu cıkarttım bir aldanma olmasın KABLOLU modelidir 1 ay...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
32
Steelseries Arctis 7x Plus - Xbox Özel Rengi
Merhabalar, bir süredir bu kulaklığı kullanmaktayım. Artık eskisi kadar oyun oynamıyorum, daha çok film, müzik dinlemelik bt kulaklık bakıyorum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
69
HyperX Cloud Core Sıfır ayarında sorunsuz.
Kafama kücük geliyor kafam biraz büyük maalesef steelseries e geçeceğim, yoksa çok memnunum 5 aylık sorunsuz ciziksiz her seyi tam.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
57
AirPods 2. Nesil
AirPods 2. Nesil 3,750.00 TL
Ürün Amazon Türkiye'den 2023 Şubat'ta alınmıştır. 1 senelik daha garantisi mevcuttur. Hiçbir sorunu yoktur bataryası ve mikrofunu hatasızdır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
49
Hp Omen 800 Oyuncu Kulaklığı Elden satılık
Hp Omen 800 Oyuncu Kulaklığı Elden satılık hiç kulanılmadı garantisi yok yeni kulaklık aldığımdan köşede durdu sadece
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
47
Sapphire Nitro Rx470 8GB GDDR5
Furmark 74 derece Bu Sadece DVI'lı hali hdmi veya dp için diğer ilanıma bakınız. Ürün sorunsuz çalışmakta olup gelipde testini yapabilirsiniz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
41
SteelSeries Arctis 9 kablosuz kulaklık
Ürün iyi bir elektronikçide tamir edilmiştir. (Kablo tamiri ve yapıştırma işlemi) 2 aydır sorunsuz çalışmaktadır Fotoğrafları detaylı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
95
Beyerdynamic MMX150 ---> Cloud 2ler, Blacksharklar, Steelseriesler, Razerlar, g733'den çok daha iyi.
Arkadaşlar ben bi kulaklık denemek istedim o da MMX150. Eğer bir kulaklık arıyorsanız ve iyi bir şey istiyorsanız kablosuz kulaklıklardan vesaire...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
66
sıfır jeltini açılmamış uygun fiyat kulaklık alınır
sıfır kulaklık aramaktayım steelseries arctis nova 7, logitecg pro x,hyperx cloud 3
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
75
James Donkey 710 Kablolu Kulaklık
Kulaklığı 2 Sene Kullandım. Çalışmasında Her Hangi Bir Sıkıntısı Yok. Sadece Süngerlerinde Kullanıma Bağlı Soyulmalar Var. Başlangıç Düzeyi Bir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
49
LOGITECH G G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı
3 aylık bir üründür kutu, fatura, garantisi devam etmektedir. Mediamark'tan alınmıştır. TAKAS VE İNDİRİM YOK. İSTANBUL, BAYRAMPAŞA'DA ELDEN...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
50
HYPERX CLOUD EARBUDS
Mersin HYPERX CLOUD EARBUDS 800.00 TL
Haziran 2023'de Amazon'dan satın aldım. Kutusunu açmadım olduğu gibi duruyor.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
82
Gamepower Jin 7.1 Alınır
merhaba sıfıra yakın çok kullanılmamış gamepower jin kulaklık bakıyorum eğer elinizde varsa anlaşabiliriz
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
44
STEELSERIES ARCTIS PRO WIRELESS
Temiz çiziksiz steelseries arctis pro kulaklık full kutu eksiksiz iki bataryasıda duruyor
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
70
(Sıfır Kapalı Kutu) Razer Blackshark v2x Beyaz
Sıfır kutusu hiç açılmamıştır aynısından kullandığım için fazlalıktır ondan dolayı satıyorum vatan bilgisayardan 20.11.23 tarihinde alınmıştır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
126
Top Bottom