Neler Yeni

Kasa, Güç Kaynağı

Filtreler

ASUS ROG STRIX-850G 850W Power Supply
Ürün 25/04/2023 tarihinde alınmıştır. Ürünün garantisi ve kutusu mevcut. Ürünün herhangi bir sorunu yoktur. 0db özelliği çalışıyor onu 2 ve 3...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
14
Corsair 4000D Airflow Beyaz
Başka bir kasaya geçtiğim için satılıktır. Kutu ve aksesuarları eksiksiz bulunmaktadır. Tertemiz durumdadır. Ankara içi elden teslim ve ücret...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
71
Dark Maxima v30 Rgb Kasa
Garantili faturalı tertemiz sıfır ayarında kasa. Yanında 1 adet fiyatı 97 TL olan Toplam 3 adet 2.5" - 3.5" HDD dönüştürücü bracket ve fiyatı 178...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
34
SIFIRDAN FARKSIZ MSI MPG A650GF PSU
Şehir Belirtilmemiş SIFIRDAN FARKSIZ MSI MPG A650GF PSU 2,000.00 TL
20.05.2023'Te Vatan Bilgisayar'dan alınmış olup parça parça toplanıldığı için Ağustos ayında montajı yapılmıştır. 14700KF modeline geçince PSU'yu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Yedek parça
Hit
26
Fan parasına kasa!!Phanteks P600S Beyaz, 3 adet 140MM Fan
Merhaba, ürün yaklaşık 2 yıl önce alındı. Toplamda 6 yıl garantisi vardır. Çok temiz kullanıldı. Sistem değişikliği nedeniyle satıyorum. Gayet...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
76
THERMALTAKE VİEW 51 SNOW WHİTE 2x200MM 7x120MM(CORSAİR LL) FAN DAHİL FAN FİYATINA ÜST SEGMENT KASA
ARKADAŞLAR MERHABA ZATEN KASAYI BİLEN BİLİR THERMALTAKEİN ÜST SEGMENT KASASIDIR FERAH GENİŞ VE ÇOK ŞIK BİR KASADIR ITOPYADAN 2022 YILINDA ALINDI...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
248
Cooler Master MWE650W 80+ PSU(V1)
PSU yeni kasa topladığım için satılıktır. Oyun dışında aşırı yük altında kalacak şekilde hiç bir zaman kullanılmamıştır. Garantisi bitmiştir ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
43
Cooler Master TD500 V2
Ürün 2023 Haziran ayında Itopya üzerinden alındı. Kutu ve faturası mevcut. İçinde 4 adet adreslenebilir rgb fan mevcut, psu mevcut değildir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
44
Frisby 600W Güç Kaynağı
İstanbul Frisby 600W Güç Kaynağı 849.00 TL
Öncelikle selamünaleyküm herkese hayırlı satışlar dilerim. Yaklaşık 1 yıl kullandığım güç kaynağım satılıktır. Frisby marka 600W 80+ Bronze...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
28
SIFIR PHANTEKS P360A KASA
Kasa ocak 2024 de alınmıştır. Sistem toplamak için aldım ancak vazgeçince boşta kaldı. Yer sorunum olduğundan dolayı satmaya karar verdim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
50
SIFIRDAN FARKSIZ MSI MPG A650GF PSU
20.05.2023'Te Vatan Bilgisayar'dan alınmış olup parça parça toplanıldığı için Ağustos ayında montajı yapılmış olup A850G modeline geçince boşa...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
46
High Power 500W Eco Bronze 80+ (HPE-500BR-A12S) Güç Kaynağı
Ürünün ilk sahibiyim. Daha yüksek wattlı bir High Power güç kaynağına geçtiğim için bunu satıyorum. High Power kalitesini bilenler bilir. Zaten...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
30
Corsair CV550 550W Temiz
Adana Corsair CV550 550W Temiz 1,000.00 TL
2 ay öncesine kadar aktif kullandığım güç kaynağı. İtopyadan hazır sistemle geldi kutusu yok, sorunu yok temiz. Ağustosta 3 yıl dolmuş olacak...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
50
DarkFlash Aquarius Kasa
2021 yazın alındı 2022 yaz sonu kilere kaldırıldı 4 tane RGB fanı vardır temiz kullanıldı yedek vidaları,güç kaynağı,kumandası ve adaptörü ile...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
43
Lian Li O11DEW
Lian Li O11DEW 5,300.00 TL
Merhabalar. Temmuz 2023 ayında Gencer Gamingten alınan kasamı satıyorum. Camların iç ve dış jelatinleri üzerinde. Hiçbir leke, çizik vb...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
76
Seasonic Focus Plus 650W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı
kutusu var aksesuarları tam. 4 yıl daha global garantisi var. İlgilenen ulaşabilir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
58
ACİL SIFIR KAPALI KUTU  GARANTİLİ POWERBOOST KASA 750 W PSU + BRONZE 4 RGB FAN
POWER BOOST PB-P521B 750W 80PLUS BRONZ USB 3.0 MESH RGB FANLI SİYAH KASA VATANDAN ALINMA SIFIR KAPALI KUTU GARANTİLİ...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
52
NZXT H510 FLOW Tek fanlı kasa
Keyfi kasa değişikliği sebbeiyle boşa çıkmıştır. İçerisindeki tek egsoz fanı gile gönderilecek. Kırık bükük çatlak vs yoktur. Fatura ve garanti...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
81
Aerocool 400 w
Aerocool 400 w 800.00 TL
Hiçbir sorunu yoktur kargolama yapılır resim temsilidir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
44
450-500-600W Güc Kaynağı Alınacaktır
Her hangi bir sorunu olmayan, orta seviye güç kaynağı arıyorum özelden iletişime geçebilirsiniz Ankara içi elden Ankara dışı param güvende ile...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
51
Top Bottom