Neler Yeni

Mouse (Fare)

Filtreler

logitech g pro superlight
15 şubatta aldım kutu içeriği tam ve eksiksiz. kullanım kaynaklı deformasyon yok denecek kadar azdır (beyaz rengin kronik sorunu 1 hafta...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
18
Asus rog pugio 2  1000 tl
Şarz kablosu bozuk fakat type c çıkışı olan kabloyla şarz oluyor girişe sığan küçük başlı bir kablo olması gerek ama giriş tip c kablosunu veririm...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
23
Fantech Helios II pro 4k (sıfır gibi)
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-fantech-helios-2-pro-xd3v3-4k-wirelles-mouse-1167852519/det...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
32
Darkmoshark M3
Darkmoshark M3 1,300.00 TL
temizdir kutusu fln durmaktadir faturasi duruyor Eylül ayinda aldim cok az kullandim
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
34
g pro x superlight 2 ve wraith spirit of aim hybrid
ürünleri alali 3 hafta oldu ve 4-5 kere ya kullandım ya kullanmadım. maalesef maddi sıkıntıdan dolayı üzülerek satmaya karar verdim. İkisi de...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
38
Razer deathadder v2 x hypeerspeed
Sıfır kapalı kutu, emniyet bandı üstünde . 2024 16 Haziran tarihine kadar garantili.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
33
HK Gaming Kutulu jelatinli mouse
Ürün sıfır kutusunda bir kere takıldı ve çalıştırıldı. Bana küçük geldiğinden satıyorum. Kargo için uygulama mevcut.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
29
COOLER MASTER CM110 OPTİK GAMİNG MOUSE
elimde cooler master cm 110 optik gaming mouse var hediye olarak geldi 1 2 gün kullandım alışamadım ve satıyorum ürünün görselini buraya eklerken...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
16
2025 kasıma kadar garantili Steelseries prime
ürünü 2023 6 kasimda aldim temiz kullandim kablosuz mouse geçicem ondan dolayı satıyom garanti ve fatura duruyo almak isteyen yazsin yada arasın...
Süresi
Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
Satılık gaming mouse razer deathadder v2x hyperspeed
vatandan alindi garantili kutu fatura hersey mevcut pazarlik teklif etmeyiniz lutfen islemcim bozuldu yenisini alicam takas sadece r5 5600x ile...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
48
Steelseries Rival 650 professional gamer mouse
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
35
Az kullanılmış asus rog gldaius 2 core rgb mouse
Ürünü alalı 2 yıl oldu fakat başka mouse aldığım için 1yıldan az bir süre kullandım. ürünün kozmetiğinde herhangi bir aşınma çizilme çalışanında...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
55
Oyuncu Mouse Alım İlanı
Şehir Belirtilmemiş Oyuncu Mouse Alım İlanı 1,000.00 TL
Merhaba 1000₺ civarı bir butcem var mouse alacağım. Platformlar üzerinden kargolu alabilirim. Garanti vs. Şart değil siyah renk olursa iyi olur...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
52
Ürünü dolap uygulaması üzerinden satıyorun linkten ilana ulasabilirsiniz https://link.dolap.com/ixxo7
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
Ürünü dolap uygulaması üzerinden satıyorun linkten ilana ulasabilirsiniz https://link.dolap.com/ixxo7 P
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
49
Darmoshark m3 kablosuz
Darmoshark M3 Kailh GM8.0 - PAW 3395 Kablosuz Oyuncu Mouse Merhaba ürünü n11 üzerinden 16/08/2023 tarininde aldım kfg tam temiz sorunsuz yedek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
106
NP-01S WİRELESS VEYA RAZER 4K DONGLE ARANIR
Başlıktaki gibi np-01s wireless mouse veya razer 4k dongle arıyorum.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
40
LOGITECH G102 MOUSE VE MOUSEPAD
Ürünün garantisi yeni bitti. Hiçbir problemi yok. Çok temiz kullandım. İstanbul-fatih elden teslim edebilirim. Pazarlık yok. Yanında...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
38
1500tl fare arıyorum
1500tl civarı hafif mouse arıyorum Logitech istemiyorum Vgn vxr darmoshark dareu olur
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
49
Kutusu Açılmamış / Sıfır - Corsair Sabre RGB Pro Champions Wireless Mouse
Kutusu açılmamış garanti süreci 2 yıldır ( 1.5 yıl falan kaldı mouse alalı oldu biraz) Gerek hafifliği gerekse sensör kalitesi açısından...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
39
Top Bottom