Neler Yeni

Kulaklık ve Mikrofon

Filtreler

Havit 2002D kulaklik.
7-8 ay dan fazla olmustur alalı ancak 1 hafta anca kullandım. Sıfır gibi tertemiz. Kullanmadiğm için satıyorum. Düsünen arkadaslar için biraz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
40
Logitech G Pro X2 Lightspeed Wireless
Ürünü alalı 2 ay oldu. İlgilenenler geri dönüş yapabilirler.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
47
CORSAİR VOİD ELİTE EKSİKSİZ SORUNSUZ
CORSAİR VOİD ELİTE EKSİKSİZ SORUNSUZ KUTU FATURA DAHA 1 YIL OLDU KULAKLIKTA TÜM ÖZELLİKLER AKTİF KIRIK YOK PEDLER SAGLAM YIRTIK YOK 1 YIL...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
29
Logitech G Pro X 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık
Ürünün bir sorunu yoktur tüm aksanları çalışır durumda eski deri pedler kullanıma baglı aşındığından yeni deri padler alıp taktım 1 haftalık...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
RAZER BLACKSHARK V2X TEMİZ
09.12.2022 tarihinde itopyadan alınmıştır. Temiz kullanılmıştır deforme yoktur.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
42
HYPERX CLOUD 2 KABLOLU
Arkadaşlar merhaba ben yeni bi sistem dizdim ve 2 tane kulaklık aldım Razer marka wireles bi kulaklık aldım bitanede ersin yekine özenip hyperx...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
216
Snopy airfit bluetooth kulaklık
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-snopy-airfit-bluetooth-kulaklik-1187568562/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
20
Cooler master mh630 1 yıl garantili sıfır
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-cooler-master-mh630-1194561023/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
25
Razer Kraken V3 Pro veya Razer Blackshark V2 Pro Arıyorum
Temiz kullanılmış olursa ve fiyat abartı değil ise iletişime geçin lütfen.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
27
Fifine Ampligame A6V RGB USB Gaming Mikrofon
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
58
Razer Blackshark V2 Pro Gaming | Kullanılmış
Razer Blackshark V2 Pro Gaming Ürünü teknosa üzerinden 18/12/2023 tarihinde aldım. Ürünü yaklaşık 8 aydır aktif bir şekilde kullanmaktayım ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık | Sıfıra Yakın
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 ay önce aldığım kulaklığı kullanmadığım için satıyorum. Ürünü işe gidip gelmede serviste kullanırım diye almıştım...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
31
Asus Rog Delta Core Oyuncu Kulaklığı
Kulaklık hediye geldi. Kutusunun jelatini bile açılmadı. Sıfır. Sahibindende satılık...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
48
Sıfır, kutulu ve iki yıl Haylou Türkiye garantili Haylou X1 Neo Siyah Bluetooth 5.3 TWS tam kablosuz
Sıfır, kutulu ve iki yıl Haylou Türkiye garantili Haylou X1 Neo Siyah Bluetooth 5.3 TWS tam kablosuz kulaklık satılıktır Fiyatı 1500 TL yerine...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
29
Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth 5.0 tam kablosuz TWS kulak içi kulaklık satılıktır
Merhaba arkadaşlar. Kullandığım, Hepsiburada'dan aldığım Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth 5.0 tam kablosuz TWS kulak içi kulaklık satılıktır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
31
LOGITECH G PRO X KABLOLU OYUNCU KULAKLIĞI
ÜRÜNÜN KALİTESİ Kulaklık eski seri olmasına rağmen son derece kalitelidir ve çok iyi bir mikrofona sahiptir. Zaten Logitech'in Amiral gemisi...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
42
RAZER BLACKSHARK V2X (neredeyse hiç kullanılmadı)
2022 Şubat ayında aldım PC almayı düşünüyordum önceden alayım dedim nasip olmayınca buda elde kaldı birkaç defa müzik falan dinledim sonra...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
56
Apple Airpods 2.Nesil Kulaklık (Fatura+Garantili)
Dostlar selam. Kulaklığımı 05.03.2024 tarihinde Vatan'dan aldım. Fakat kredi borcumdan dolayı satmak istiyorum. Ürünü garantiye gönderdiğim için...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
64
Sadece Kutusu Açılmış Razer Seiren Mini
https://shbd.io/s/41IfR0IP İlan burada arkadaşlar ilgileniyorsanız bakabilirsiniz.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
42
BÜTCE MAXİMUM 1200 LİRA
BÜTÇEM 1200 LİRA CİVARI SIFIR OLURSA İYİ OLUR GÜNDE 1 2 SAAT KULLANICAGIM..
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
75
Top Bottom