Neler Yeni

Diğer Bileşenler

Filtreler

Deepcool Ls720SE 360 360MM SIVI SOĞUTMA
2025e kadar garantili beğendiğim başka modeli buldum ona geçeceğim ondan satıyorum kutulu faturalı ve garantilidir. FİYAT 3250TL.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
24
Lian Li UNI FAN SL 120 V2 Siyah 3'lü Paket 23 Ay Garantili
Arkadaşlar Merhaba, INFINITY serisi aldığım için satılıktır. Ürünün garantisi devam etmektedir 23 ay garanti süresi var. Faturası ile beraber...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
49
Deepcool Ls720SE 360 360MM SIVI SOĞUTMA
2025e kadar garantili beğendiğim başka modeli buldum ona geçeceğim ondan satıyorum kutulu faturalı ve garantilidir.tek sorun bir tane fan yüksek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
18
Thermalright Phantom Spirit 120 SE  almak istiyorum
Thermalright Phantom Spirit 120 SE almak istiyorum mümkün ise a
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Yedek parça
Hit
42
Satılık ARGB FAN+Mouse+Monitör standı
Satılık ARGB FAN+Mouse+Monitör standı 1.Zoko SİYAH argb aynalı (Reverse Fan) 3 adet reverse (Ters) 1 adet normal fan Fiyat:900 TL Son fiyat 2.ASUS...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
59
Fifine Ampligame A6V RGB USB Yayıncı Mikrofon
https://www.akakce.com/profesyonel-mikrofon/en-ucuz-fifine-ampligame-a6v-yayinci-oyuncu-podcast-youtuber-rgb-usb-mikrofon-fiyati,1970287259.html...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
48
Be Quite! Dark Rock 4 İşlemci Soğutucu
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-be-quiet-dark-rock-4-cpu-cooler-1155190167/detay/
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
38
ID-COOLİNG FrostFlow X 240 Lite Snow
Ürünün garantisi devam ediyor daha üst seviye bir soğutucu alacağım için satıyorum.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
49
Cougar 280mm Argb sıvı soğutma
İstanbul Cougar 280mm Argb sıvı soğutma 2,500.00 TL
5 yıl garantili ürün devam ediyor alalı 1 yıl falan oldu kutu fatura her şeyi mevcut boşa çıktığı için satıyorum ihtiyacım kalması acildir düzgün...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
31
Asus Xonar Essence STX Audiophile Ses Kartı
Müzik ve oyunlarda yüksek ses kalitesi isteyenler için Audiophile ses kartı. ASUS Xonar Essence STX, müzik tutkunları için tasarlanmış bir...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
55
Deepcool l120t 120mm Sıvı Soğutma
Temiz, sorunsuzdur. Kırmızı renktir. Amazon Almanya'dan alınmıştır. Pompa sesi yoktur. Temiz üründür. Alıcısına hayırlı olsun. Detaylı bilgi ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
55
Corsair H100 RGB
Corsair H100 RGB 2,200.00 TL
Sorunsuz kutu, fatura ve garanti mevcut 1.5 senelik.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
53
Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB
Temmuz 2024 Hepsiburada çıkışlıdır. KFG'si tamdır. Sıfırdır, kullanılmamıştır, jelatinleri üstündedir. Elden, yüz yüze teslim edilir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
69
DARK AQUAFORCE W 360 sıfır
SATILIK SIFIR FİYATI 2200 TL
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
67
EZDIY 12V RGB - 5V ARGB Adapter - PWM HUB
Ürün sorunsuz sıkıntısız çalışmaktadır. ARGB 4 pin girişli anakartlara veya auros gibi üstünde 3 pin bulunmayan anakartlarda kullanabilirsiniz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
50
ARCTIC Liquid Freezer 2 360mm sıvı soğutucu
Sıfır daha kutusu dahi açılmadı istenirse sahibinden param güvende veya farklı yollarla kargolanabilir Bilinen arctic sıvı soğutucusu ben alalı 1...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
71
ROG Xonar Phoebus Solo Ses Kartı
Kutu ve fatura var, kaliteli bir karttır daha yüksek bir ses sistemi aldığım için satılık. İnternette ismini aratıp tam özelliklerine...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
48
Zowie GSR Mousepad
Zowie GSR Mousepad 1,150.00 TL
Kontrol ve mikro aim için uygun bir mousepad, kondisyonu iyi durumda resimlerden görebilirsiniz, ister elden isterseniz param güvende ile alıp...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
54
Kasa toz filtresi arıyorum beyaz
Beyaz renkli kasa toz filtresi arıyorum.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
47
Beyaz Sleeved kablo arıyorum
Uygun fiyata beyaz sleeved kablo arıyorum. Maksimum 300 tl verebilirim.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Hit
66
Top Bottom