Neler Yeni
V

EKRAN KARTSIZ Full Sistem: AMD R5 5600 + 16GB RAM + ASROCK B550M Anakart

Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Tutar
9,000.00 TL
Süresi
Açıklama
Merhabalar. Kardeşim için topladığım sistemi paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Çoğu parçayı Ağustosun başında aldım ve sistem hiç kullanılmadı. Elimdeki eski bir ekran kartı ile sistemi geçici olarak günlük işlerde kullanıp sonrasında ikinci el güçlü bir ekran kartı almayı planlıyordum. Elimdeki eski ekran kartını başka bir sisteme takmak zorunda kaldım ve bu sistemi Windows kurup parçaların çalışıp çalışmadığını kontrol etmek dışında çalıştırmadım.

Bu sistemden ayrı yine r5 5600 ve rx6700xtli bir sistemim var ve çok iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum. İşlemciden çok memnun olduğum için bu sisteme de bu işlemciyi aldım. Alacak olan kişinin de çok masraf etmek istemezse ikinci el güçlü bir ekran kartı ile bu sistemden çok iyi performans alabileceğini düşünüyorum.

Sistemin her şeyi hazır sadece ekran kartı takılırsa kullanılabilir. 5600ün dahili grafiği olmadığı için ekran kartı takmadan görüntü alınamaz.

Ankara içinden teslim etmek istiyorum kargo ile uğraşamayacağım okuldan dolayı. Ulaşmak isterseniz gönül rahatlığıyla numaradan arayıp, yazabilirsiniz. Test vesaire istenilirse Sincan'da oturuyorum gelip evimde görebilirsiniz veya video fotoğraf her şey atabilirim.

Sistemde:
AMD Ryzen 5 5600 Tray + Stok Soğutucu Ağustosta idefix Elmacıktan alındı 2 yıl garantisi var. FG
ASROCK B550M-HDV Ağustosta N11 Teknobiyotikten alındı 2 yıl garantisi var. KFG
Corsair Vengeance 8x2=16GB 3200MHZ Medimarkttan Mart ayında alındı garantisi ne kadar var bilmiyorum. KFG
Samsung PM961 256GB SSD İkinci el. Sağlığı 97.
MSI MAG A500DN 500W Ağustosta amazondan alındı. 2 yıl garantisi var. KFG
izoly Micro ATX Kasa Eski bilgisayarımın kasası başka kasam olmadığı için bunun içerisine koydum. Yeni kasaya gerek duymadım.
Soket
AMD AM4
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler
Yazar
veykrl9
Oluşturuldu
Hit
12