Neler Yeni
oguzunluerler1

İzmir Gaming X 3060 TI - Fiyat teklifleri

Status
Bu ilan kapanmıştır.
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
7,500.00 TL
Süresi
Açıklama
Arkadaşlar selamlar.

Yükseltmek için 1 senelik 3060 TI gaming X'imi satıyorum. Kutusu var ama içindeki köpük atılmış maalesef. Fatura ve TR garanti var. Sinerji'den alındı. Gaming X de çok alanda başarılı bir model ve üzmez. Ekteki resim 3060 TI'lar arasındaki seviyesini de gözler önüne sermektedir, youtube'dan which 3060 TI to buy yazarsanız videosuna da ulaşırsınız. Vrm'i ve power limiti ortalamanın üzerinde, özellikle soğutma performansı ve sessizliği çok iyi ama.

1 senelik olduğu için tabii ki de mining yapılmadı çünkü masrafını bile karşılamaz halde mining işi. Güvenlik etiketi üzerinde. OC falan cart curta girilmedi kart temiz ve az kullanıldı. Zaten yoğun çalışıyorum kullanmaya vaktim de pek olmadı. Resim çekemedim akşama eklerim.

Fiyat şu anlık 7500 ve gelen teklifleri değerlendireceğim.

Pazarlık için rahatsız etmeyiniz son fiyattır. Elden teslim tercihimdir ama havale sonrası karşı ödemeli kargo da yaparım tercih sizin. Kart gerçekten iyi model de iyi ihtiyacınız varsa çok şanslısınız uyguna da koydum hızlı satılsın diye.

Alt modellerle takas düşünmüyorum bu arada. Sadece daha üst modellerle gelecekseniz gelin. Öyle bile olsa modeli beğenmeyebilirim bilginize. (Mümkünse üst segment bir 3080 TI düşünüyorum)
Ekran Kartı Markası
MSI
GPU Bellek Kapasitesi
8 Gigabyte
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Ekran Kartı
Yazar
oguzunluerler1
Oluşturuldu