Neler Yeni
Y

İ5 6500 3.20 Ghz Gtx 960 4gb Super Super Clocked Full Setup

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
5,800.00 TL
Süresi
Açıklama
Cihazım tertemiz olup ekran kartının jelatinleri dahi üzerinde durmaktadır hepsinin kutusu var hddnin poşetine kadar duruyor özellikleri şu şekilde ;
İntel İ5 6500 3.20 Ghz Kutulu İçerisinde Kağıtlar Var ama garanti vs kontrol etmedim
Evga Gtx 960 4gb ssc (super super clocked) normal 960lara göre daha performanslı bir ekran kartı gtx 1050 ti ile arasında pek bişe yok hatta aynı bile denebilir kutulu içinde kağıtları duruyor garantisi bilinmiyor
Gskill 8gb ddr4 ram kaç mhz kaç cl oldugunu bilmiyorum ancak kutusu duruyor stickeri bile duruyor kagıtları vs garantisi bilinmiyor
WD Blue 1tb hdd poşeti duruyor bir sıkıntısı vs yok
H110M Pro-Vd kutusu duruyor anakartın poşetine kadar duruyor kağıtları duruyor garantisi bilinmiyor
Everest 600W Psu
Normal Bir Everest kasa önde 1 adet kırmızı ledli fan var arkada 1 adet normal kırmızı fan var
Philips 21.5 Led Monitör

Sistemim bu şekilde herşeyin kutusu poşeti duruyor mousepadin bile tertemiz ekran kartı jelatinleri üstünde bundan temizini bulamazsınız acil paraya sıkıştıgım için satıyorum discord adresi bırakıyorum tel no bırakıyorum ancak whatsappdan mesaj atınız dönüş yapılacaktır.. istediginiz testi yaparım msi kombustorda %100 yük altında maks 64 dereceyi görüyor ekran kartı kasanın üstünde 2 adet fan yeri var format atılıp gönderilecektir sıfır gibi düşünün başka söyleyecek bişeyim yok dediğim gibi istediğiniz testi vs yaparım istediğiniz soruyu sorabilirsiniz discord adresimi aşşağıya bırakıyorum fiyatı sahibindendekilere göre makul tutuyorum ancak ufak bi indirim yapabilirim termal macunu unutulmazsa yenilenicek işlemcinin bu arada ürünün satışı sahibinden param güvende yada dolaptan olucaktır ben dolap uygulamasından yanayım..Not olarak ekran kartı markası evga kategoride evga olmadıgı için msi işaretlendi

yusuf kenan#3879
Soket
LGA1151
Ekran Kartı Markası
MSI
GPU Bellek Kapasitesi
4 Gigabyte
Garanti Durumu
Yok

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler