Neler Yeni
Bilgici Bilim

laptop üstü nakit takas öncelikli. masaüstü bilgisayarım ile İZMİR!

Tip
Takas
Durumu
Kullanılmış
Tutar
25.00 TL
Süresi
Açıklama
32-25 arası bir fiyat verceğim zaten bedava fiyatlara vereceğim teklifinize bağlı 32 yazması 32 bin kesin demek değildir.
laptopta aradığım özellik basit. hızlı ama oyun oynamayacağım. görsel kalitesi güzel olsun dizi film iş üni. için
whatsapp öncelikli her türlü fotoğrafı sağlanır. işimden dolayı forumla fazla ilgilenmiyorum. ciddi alıcıya numara verilir. pc den yazıyorum. fotoğraf yüklemesi meşakatli. bide burada fotoğraflar çalınıyor fake ilanlaro letgoya koyuyorlar.
ticaret namustur. bizde yalan dolan olmaz. neyi varsa karşılıklı söylenir karşılıklı çıkarlar sağlanır. ürünümün arkasındayım.
*İZMİR elden
sistemim :
samsung odysery g7 32 inc 2 yıl a ek 2 yıl garantili
rx 6800 sapphire (ekran kartını yarı fiyatına sayıyorum fark edilmeyen saçma bi kusuru var oyunları açarken bulanıklık yapıyor oynarken değil!!) saçma pixellikleri görmek için mikroskopla bakman lazım! rdr2 bf2042 en ultrada mükemmel fps ile keyifli oynuyorum 32 inc ile
i5 12400f
cooler master scflow soğutucu çift fanlı
3 ek soğutma fanı
asus gt 301 kasa
asus 750w power
2x8 gb ram corsairdi sanırım 3200
500 gb markasını unuttuğum bi m2 var
bide 1 tb samsung un m2 si var
h610 du galiba anakart
gamepower mekanik klavye
jwin 2 hoparlör 1 bass sistemi
rampage pulsar kulaklık
rampage mouse
oyuncu masası
oyuncu koltuğu xdrive toryum
steam hesabımda 2042 var onuda vercem sifresini hatırlarsam onunla hatırlamaz isem format atmadığı sürece kullanır. piyasası 600 küsür
yer izmir şehir dışına gideceğim. gelip alması gerekiyor
bilgisayar üzerinde sadece borsa gibi işlerimi yapmak müzik dinlemek nadiren oyun oynamak dışında toz haricinde yorulmamıştır. (kullanmadığım için tozludur.)
kutu faturaları tamdır (kaybolan olabilir arada bakmak lazım) en az garantisi olan parçanın bile 2 YILI var ölücüler yazmasın.
laptop üstü nakit veya sadece nakit!
Soket
LGA1200
Ekran Kartı Markası
Sapphire
GPU Bellek Kapasitesi
16 Gigabyte
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler