Neler Yeni
Yasin Çınar

LOGİTECH K360 KLAVYE (SIFIRI 1500 TL)

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
500.00 TL
Süresi
Açıklama
Arkadaşlar merhaba. 2 yıllık klavyemi satıyorum. Klavyenin markası Logitech. Kalitesini anlatmayacağım bile muazzam bir kalite ve performansı var.(Bundan önce 5 yıl kadar logitech klavye+mouse kullandım çok iyi olduğu için yine logitech almak istedim ve bunu aldım. O klavyeyide bozulduğu için değil o klavyeden sıkıldığım için bıraktım.) Klavye profesyonel bir iş klavyesi. Membrane bir klavye fakat tuş hissiyatı piyasadaki membrane klavyelere hiç benzemiyor. Anlatılmaz bir tuş hissiyatı var bunu bu klavyeyi kullananlar anlar. Bu klavyeyi satma sebebim ise bilgsayarıma ram alacak olmam yoksa klavyeden çok memmunum. Klavyenin herhangi bir sıkıntısı yok bu metni bu klavyeyi kullanarak yazıyorum. Tek sıkıntısı fotoğraftada göreceğiniz üzere arka yükseltici gibi bir şeyin kırılmış olması. Fakat hiçbir sıkıntı yaşatmıyor size garantisini verebilirim.
Klavye zaten normalde ön tarafı yüksek onu açınca daha fazla yükseliyor fakat bu seferde güzel bir deneyim yakalayamıyorsunuz. Bu yüzden zaten ben full ayakları kapalı modda kullandım. Gelelim klavyenin en sevdiğim özelliklerine;

Klavyede en sevdiğim özellikler:
1-Usb koyma yerinin olması. Fotoğraftada çektim pillerin olduğu kısımda usb koyma yeri var bu klavyenin usb sini oraya koyabiliyorsunuz. Laptop için alacaklar için çok iyi bir özellik bence çünkü klavyenin kendi usb si küçük ve kaybolma ihtimali fazla.
2-Ses kısma/açma makro tuşu ve video durdurma/ileri sarma makro tuşu. Size bu tuşlar önemsiz gelebilir fakat oyun oynarken arkada müzik açıyorsanız kısayolu (alt+f2 gibi) kullanmakta sıkıntı çekebilirsiniz. Fakat klavyenin bu özelliği sayesinde kolayca tuşlara basıp bu özellikleri kullanabiliyorsunuz. Size kullanışsız gelebilir fakat klavyeyi kullanmaya başladığınız zaman bu tuşun önemli olduğunu anlarsınız.
3-Klavyede tuşların bulunduğu kısım piano black. Bu yüzden çok güzel gözüküyor fakat çok fazla çiziliyor.(Biraz dikkatli kullanmanız gerekiyor.) Ama görünüş olarak çok güzel. Fotoğraftada koydum birkaç yeri çizik ama çizikler farkedilmiyor bile.
4- Her tuş için ayrı yer üretilmiş olması. Bence klavyeyi pahalı yapan özellik bu. Normal bir klavye gibi değil tüm tuşlar ayrı yerlerde bu sayede hızlı yazabiliyorsunuz. Şahsen ben normal klavyede dakikada 50 basabiliyorken bu klavyede 72 basabiliyorum. Klavyenin asıl hoşuma giden özelliği bu.

Klavye fiyatını 500 den başlatıyorum. İsteyene indirim olur. Klavyenin sıfırı 1500 TL bu fiyatı ona göre düşünün.
Bilgisayar.jpg
bilgisayar 2 .jpg

bilgisayar 4 .jpg
klavye fiyat.png
bilgisayar 3 .jpg
Garanti Durumu
Yok

Bilgiler

Kategori
Klavye
Yazar
Yasin Çınar