Neler Yeni
C

İstanbul MONİTÖR DAHİL UCUZA SİSTEM

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
8,200.00 TL
Süresi
Açıklama
Merhaba arkadaşlar özellikleri daha yüksek bir bilgisayar almak için sistemimi satıyorum ve bu sene sınav senem olduğu için bilgisayarı yaklaşık 2 aydır kullanmadım hor kullanılmadı overclock vs ekran kartı veya işlemciyi zorlayacak herhangi bir şey yapılmadı bilgisayarımı 2022 22 ekimde satın aldım sorunsuz çalısıyor hem ofis hem oyun bilgisayarı için gayet ideal valorant cs gta 5 PUBG fortnite vs oyunları kasmadan rahatlıkla oynyabilirsiniz şuan bilgisayar paketlenmiş olup muhafaza edilmekte isteyen olursa butun fotograflarını atayım bilgisayarın özellillerini ve bilmeniz gerek şeyler aşagıda yazıyor
intel i3 9100f
gigabyte h310m
gigabyte rx570 4gb 256 bit
corsair vengaence 2*8 16 gb ram
sandisk 240gb ssd
adata 120gb ssd
seagate 1 tb harddisk
Frisby FC-9235G 650W 80+ USB3.0 ATX kasa
Rampage Rm244 flash 24''144hz monitor
bilgisayarımın özellikleri bu şekilde 2 yıl boyunca herhangi bir sorun çıkartmadı şuan zaten muhafaza tek sorun kasanın temperli cam tarafı ufak bir yamuk var belli olmuyor ama vidaları takarken biraz zorlanabilirsiniz ve monitorde sadece 1 tane ölü piksel vardı monitorun sağ alt tarafında siyah nokta seklinde ama belli olmuyor sadece 1 tane piksel ve monitorun ayak tarafına baglantı yerinin kırmızı şeridi kayboldu ondan hariç başka bir problemi yoktur bu seritte sadece görsel amaçlı herhangi bir seyi yok ciddi alıcılar yazsın ve garantileri bitmiştir bilgisayarın aklınıza takılan sorular var ise yazabilirsiniz iyi forumlar
Soket
LGA1151
Ekran Kartı Markası
Gigabyte
GPU Bellek Kapasitesi
4 Gigabyte
Garanti Durumu
Yok

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler
Yazar