Neler Yeni
O

SATILIK EKRAN KARTLARI GTX1660S-RTX 2060-RTX3060Tİ-AMD 5600XT

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
9,500.00 TL
Süresi
Açıklama
*kartlar profesyonel olarak kripto para madenciliginde kullanılmıştır
*kart yüksek sıcaklıga maruz kalmamıştır
*yüksek tüketim ,voltaj ve bellek frekansına zorlanmamıştır
*piyasada miningde kullanılan kartları oyuncu kartı gibi satmaya çalışan diğer satıcılar gibi bir girişimim bulunmamaktadır gözüm gibi baktıgım kartlarımdan emin olduğum için mining yapıldıgını söylemekten çekinmiyorum her kart için yüksek üfleme gücüne sahip ek fanlar ile belleklerin ve çekirdeklerin güçlü hava sirkülasyonu ile ısınmamasına ve dolayısıyla zarar görmemesi sağlanmıştır
*Kartları satın alımından kurulumuna aylık düzenli toz pislik bakımlarından son söküm test ve paketlemesine kadar her adımı ben kendim yapmış bulunmaktayım
*Kartların çogu oyuncu kasasındaki kartlardan daha az yorulduğuna eminim düşük tüketim ve sıcaklık ile strese sokmadan bilinçli bir şekilde kaliteli güç kaynakları(corsair ve fsp güç kaynakları kullanıldı)ve koruma önlemleri ile kullanılmıştır
*Kartlarım ethereum madenciliğinin bitmesine 1 gün kala kapatıldı sonrasında temizlendi test edildi ve kaldırıldı her kartın tek tek temizligi ve testleri yaklaşık 1 hafta sürdü
*Kartların hepsi minimum 1 saatlik karma teste tabi tutulmuştur furmark benchmark/tarayıcı kullanımı ve online dereceli oyunlar oynanarak her farklı senaryoda test edilmiştir
*Kartı satın almak isteyen kişi dilerse gelip evimde test edip alabilir satın alma niyetinde ciddi olan bireyler talep ederse gelmeden ek testde isteyebilir elimden geldigince testleri yapar iletirim

**kartlardan birinin ilanını bırakıyorum diğer tüm kartları incelemek isteyenler sahibinden üzerindeki tüm ilanları kısmına tıklayarak ulaşabilir **

Ekran Kartı Markası
Asus
GPU Bellek Kapasitesi
8 Gigabyte
Garanti Durumu
İthalatçı Garantili

Bilgiler

Kategori
Ekran Kartı
Yazar
onr1818
Oluşturuldu