Neler Yeni
berkszr60

SATILIK GAMING KLAVYE, MOUSE VE KULAKLIK!!

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
1,030.00 TL
Süresi
Açıklama
Twitch de yayın açtığımda insanların önerisi üzerine aldığım beğendiğim ama artık kablolarının birbirine dolanmasından yorulduğum ekipmanlarımı satıyorum.
Kargo parasını ben ödüyorum ürünleri kutusunda faturaları ile beraber gönderiyorum çok kullanmadım hiçbirinde kırık aşınma vs. hiçbir şey yok kulaklığın ise 2.süngerleri yedek gelenleri hala duruyor 1.leride sağlam aşınmamış durumda.
Klavye : MSI Vigor GK30 [ 300 TL ] Fatura Tarihi : 09-09-2021
Mouse : Razer Viper Mini [ 130 TL ] Fatura Tarihi : 09-08-2021
Kulaklık : HyperX Cloud II [ 600TL ] Fatura Tarihi : Bunun faturasını henüz bulamadım arıyorum. Kulaklığın mikrofonunu aldığım gün sadece test ettim çalışıyor mu diye çalışıyor daha sonra söktüm yayın yaptığım için harici mikrofon kullanıyorum.

Ürünleri yarı fiyatının biraz üstüne veriyorum %65-60 gibi düşünebilirsiniz normal fiyatlarını internetten araştırabilirsiniz. Fiyat teklif edebilirsiniz ben internette en ucuza gördüğüm fiyatın %65-60 ını alarak yanlarına fiyat yazdım pazarlık vs. yaparız maksat ben yeni ürün alacağım elimde kalmasın sizin de işiniz görülsün. 3 ünü beraber toplu alacak varsa da eğer gene fiyatta bir şeyler yaparım.
( SATMA SEBEBİM İSE YENİ ALACAĞIM EKİPMANLARIN HEPSİNİ TEK BİR MARKA VE KABLOSUZ ALACAĞIM KABLOLARIN BİRBİRİNE DOLANMASINDAN YORULDUM BAŞKA ÜRÜNLE TAKAS ETMİYORUM. NEDEN KARGO YAZIYOR DERSENİZ ÇORUM DA YAŞIYORUM EĞER ALICI BENİM ŞEHRİMDE İSE ELDEN YAPABİLİRİZ DEĞİLSE KARGOLAYACAĞIM.)
Ürünlerin bildiğim kadarı ile 2 yıllık garantisi var ve ürünleri yaklaşık olarak 8-9 aydır kullanıyorum.
Garanti Durumu
İthalatçı Garantili

Bilgiler

Kategori
Çevre Birimleri - EKİPMANLAR -
Yazar
berkszr60
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
126
Top Bottom