Neler Yeni
D

Sony WH-CH510 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Siyah

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
450.00 TL
Süresi
Açıklama
Amazon üzerinden alındı 1 yıl daha garantisi devam ediyor e arşiv belgesi mevcut.
Ürünü işe gidip gelirken müzik dinlemek ve bu esnadan gelen çağrıları telefonu kullanmadan yanıtlamak için aldım ilk kulak üstü kulaklık deneyimim önceden hep kulak içi kullandım (kablolu,Kasblosuz) samsung telefonumla gelen hariç onlarda sony di SBH20 Headset (kablosuz) sony mdr nc31e,samsung telefonlarla gelen standart AKG kulaklıklar,Sony telefonlar ile gelen standart kulaklıklar (kablolu)
Ürünün artıları: Şarj süresi oldukça iyi tek şarj ile aktif müzik dinleme telefon görüşmesi 2 haftaya kadar,günde 2-4 saat müzik 5-15 dk lık telefon görüşmesi ile de 4 haftaya kadar
Müzik performansı sony kalitesine yakışır düzeyde aynı segmentteki kablolu kulaklıklardan farksız (müzik kalitesi için mp3,dijital müzik servisleri kullanarak hüküm vermeyiniz zira bu türler hatırı sayılır kayıplı müzik dosya formatları kullanmaktadır Hİ-Res dolby plus gibi formatlar ses ürünlerinin başarımlarını test etmek için en iedal olanlardır.Kulaklık pedleri uzun kullanımlarda rahatsız etmiyor 1 sene içerisinde deri kaplamalarda henüz bir aşınma döküntü söz konusu değil,kolay bağlantı tüm bluetooth versiyonları ile uyumluluk,Ayar mekanizmasının dayanıklılığı her kullanımda tekrar tekrar ayarlama yaptığım için bunu yazdım.
Eksileri:Tek eksiği var oda gürültü engelleyici olmadığından telefon görüşmesi yaparken dış sesler sizi aşırı derece de rahatsız ediyor örnek verecek olursak yolda yürürken 5-6 adım önünüzde ki konuşmalar sizin görüşmenize karışıyor tam manası ile olmasa da en alt seviye bir gürültü engelleyici iyi olurmuş.Ürünü acele ile incelemeden aldığım için bu detayı atlamışım.
Ürün hakkında deneyimlerimi en net hali ile anlatmaya çalıştım merak ettiğiniz başka bir husus varsa sorabilirsiniz alıcısını şimdiden hayırlı olsun.

Bilgiler

Kategori
Diğer Elektronik Eşyalar
Yazar
dark eagle
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
77
Top Bottom